یادداشت ها، مقالات، گفت وگوها

برگزیده ها

عضو مجمع نمایندگان مازندران اعلام کرد:
وضعیت صنعت مازندران ناگوار است/ خسارت برف سال گذشته به درستی پرداخته نشد وضعیت صنعت مازندران ناگوار است/ خسارت برف سال گذشته به درستی پرداخته نشد

عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه وضعیت صنعت استان بسیار ناگوار است، گفت: در شهرک صنعتی بشل، شورمست، اسلام‌آباد و کوهی‌خیل وضعیت صنعت خوب نیست.

نامه رئیس «حمد» استان به رحمانی فضلی :
آقای وزیر کشور؛ نه استاندار غیر بومی و نه ابقای ربیع فلاح آقای وزیر کشور؛ نه استاندار غیر بومی و نه ابقای ربیع فلاح

آقای وزیر کشور؛ فضای ملتهب سیاسی مازندران به هیچ روی استعداد پذیرش استاندار غیر بومی و هم ادامه ی مسئولیت آقای فلاح را در مدیریت استان مازندران ندارد.

اخبار ویژه

شَوَدهای بی‌فایده آقای استاندار پس از 3 سال:
شناسنامه‌دار کردن برنج همچنان در موقعیت پاسکاری شناسنامه‌دار کردن برنج همچنان در موقعیت پاسکاری

استاندار مازندران 3 سال پیش در کارگروه سلامت استان از شناسنامه‎دار شدن کارگاه‌های تولیدی برنج در مازندران خبر داد اما پس از 3 سال دوباره همان موضوع را در همان جلسه تکرار کرد.

لطفاً عینک واقع‌بینی را به مسئولان هدیه دهید!
مازندران استانی پر استعداد با انبوهی از معضلات و چالش‌ها مازندران استانی پر استعداد با انبوهی از معضلات و چالش‌ها

با توجه به تداوم کم‌کاری در استان مازندران، تنها راهکار کوتاه مدتی که پاسخگو است، تولید پروژه عینک خوش‌بینی است که می‌تواند حداقل مردم را با مدیران در تایید گزارش عملکردها همراه کند!

عضو مجمع نمایندگان مازندران اعلام کرد:
مطالبات 500 میلیارد تومانی علوم پزشکی مازندران پرداخت نشده است مطالبات 500 میلیارد تومانی علوم پزشکی مازندران پرداخت نشده است

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: مطالبات بیش از 500 میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران توسط سازمان‌های بیمه‌گر پرداخت نشده است.

مسئولان به فکر جان مردم باشید:
محور سیمرغ به بهنمیر نیازمند توجه ویژه محور سیمرغ به بهنمیر نیازمند توجه ویژه

محور سیمرغ به بهنمیر از جمله محورهایی است که حال و روز این روزهایش تعریفی ندارد و مدام خبر تصادف و مرگ و میر از این محور به گوش می‌رسد.

انتقاد صادرکننده مرکبات مازندران از دولتمردان:
دولت به تعهداتش پایبند نبود/آیا درست است که متولیان به راحتی حرف خودشان را پس بگیرند؟ دولت به تعهداتش پایبند نبود/آیا درست است که متولیان به راحتی حرف خودشان را پس بگیرند؟

صادرکننده مرکبات مازندران گفت: صادرکنندگان به امید دریافت یارانه، مجبور شدند کالای خود را کیلویی 400 تومان بفروشند اما دولت به قول خویش در قبال پرداخت یارانه صادراتی پایبند نبود.

انتقاد تند رئیس انجمن کارگران ساختمانی بابل!!
عدم تحقق وعده مسئولان در شبانه‌روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی بابل عدم تحقق وعده مسئولان در شبانه‌روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی بابل

رئیس انجمن کارگران ساختمانی بابل از بی‌توجهی نمایندگان در مجلس به مطالبات کارگران انتقاد کرد و گفت:وعده مسئولان در شبانه‌روزی کردن درمانگاه  تامین اجتماعی در بابل محقق نشد.

جدال بر سر یک مجوز با نفوذ از خارج استان:
پشتیبانی بدون توجیه وزارت جهاد کشاورزی برای ایجاد کشتارگاه جدید در مازندران پشتیبانی بدون توجیه وزارت جهاد کشاورزی برای ایجاد کشتارگاه جدید در مازندران

احداث کشتارگاه جدید طیور در مازندران به‌ویژه در شرق استان هیچ توجیه اقتصادی ندارد اما وزارت جهاد کشاورزی یک مجوز را خارج از نیاز استان در همین زمینه صادر می‌کند.

از سوی مدیرعامل موسسه روستا شناسی کشور صورت گرفت:
یک مازندرانی معاون توسعه و پژوهش موسسه روستا شناسی کشور شد یک مازندرانی معاون توسعه و پژوهش موسسه روستا شناسی کشور شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل موسسه روستا شناسی کشور، یک مدیر مازندرانی به عنوان معاون توسعه و پژوهش این مؤسسه معرفی شد.

آخرین عناوین

http://www.khazarnama.ir/