یادداشت ها، مقالات، گفت وگوها

حسین برزگر/خبرنگار:
جاده ساری کیاسر را دریابید! جاده ساری کیاسر را دریابید!
نامه سرگشاده مدیر مسئول هارش به استاندار مازندران:
روابط عمومی استانداری نیازمند هوای تازه است! روابط عمومی استانداری نیازمند هوای تازه است!

برگزیده ها

خط و نشان نماینده دامغان برای مازندرانی ها:
80 هزار مازنی در سمنان ساکن شدند / باغات گردو را دادیم تا لوله 48 اینچ گاز به ساری رسید 80 هزار مازنی در سمنان ساکن شدند / باغات گردو را دادیم تا لوله 48 اینچ گاز به ساری رسید

نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: بیش از 80 هزار نفر از جمعیت ساکن در سمنان اهل مازندران هستند و وزیر نیرو باید شخصاً وارد طرح انتقال آب دریای خزر شود.

نامه سرگشاده و بی‌سابقه علی نجفی به مردم بابل:
عده‌ای در کثافت کاری سیاست غرق شده‌اند/ گفتم نکن، بر اسب چوبین سوارت می‌کنند عده‌ای در کثافت کاری سیاست غرق شده‌اند/ گفتم نکن، بر اسب چوبین سوارت می‌کنند

نماینده مردم بابل در نامه ای سرگشاده گفت: اگر روزی برخی مصلحت ها و حرمت ها اقتضا كند،خواهم گفت عده‌ای هستند كه به هيچ كس و هيچ چيز، تعهد ندارند به جز به منافع و بازی‌های كثيف سياسی و جريانی خود!

اخبار ویژه

خبر خوب برای کشاورزان:
ممنوعیتی برای کشت برنج در مازندران وجود ندارد ممنوعیتی برای کشت برنج در مازندران وجود ندارد

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران گفت: با بارش‌های متناوب پاییزی و زمستانی مشکل کم‌آبی در مازندران برطرف شده و شالیکاران می توانند زمین‌های شالیزاری خود را زیر کشت برنج ببرند.

دادستان مرکز مازندران خبر داد:
ورود دستگاه قضا به اخذ عوارض در بزرگراه تهران شمال/در صورت اثبات تخلف برخورد می‌شود ورود دستگاه قضا به اخذ عوارض در بزرگراه تهران شمال/در صورت اثبات تخلف برخورد می‌شود

دادستان انقلاب مرکز مازندران از ورود مدعی‌العموم به موضوع مبالغ اخذ شده از مردم به عنوان عوارض در آزاد راه تهران- شمال خبر داد و گفت: در صورت اثبات تخلف با متخلفین طبق قانون برخورد خواهد شد.

جانشین معاون امور جنگل سازمان جنگل ها خبر داد:
کارگاه‌های چوب شمال برای مبارزه با قاچاق آماربرداری می‌شود کارگاه‌های چوب شمال برای مبارزه با قاچاق آماربرداری می‌شود

جانشین معاون امور جنگل سازمان جنگل‌ها گفت: آمار دقیقی از تعداد و مصرف کارگاه‌های چوب شمال کشور تهیه می‌شود تا بتوانیم در مبارزه با قاچاق چوب، روش‌های مؤثرتر عمل کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران خبر داد:
رسیدگی به پرونده قتل زن جوان در ساری/دستگیری مظنون در دامغان رسیدگی به پرونده قتل زن جوان در ساری/دستگیری مظنون در دامغان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از دستگیری مظنون به قتل زن جوان سمنانی خبر داد.

معاون هواشناسی مازندران خبر داد:
سه‌شنبه‌ای بارانی و سرد در آسمان مازندران/ کاهش 8 درجه‌ای دمای هوا سه‌شنبه‌ای بارانی و سرد در آسمان مازندران/ کاهش 8 درجه‌ای دمای هوا

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر امشب آسمان مازندران تحت تاثیر سامانه بارشی قرار می‌گیرد که همراه با افزایش ابر و بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

با حضور مدیرعامل آبفاشهری مازندران صورت گرفت :
معارفه مدیر امور آبفاشهری نور و رویان معارفه مدیر امور آبفاشهری نور و رویان

با حضور مدیرعامل و مدیر دفتر حراست آبفاشهری مازندران، فرماندار شهرستان نور و امام جمعه ایزد شهر و جمعی از مدیران شهرستانی، مدیر امور آب و فاضلاب شهری نورو رویان معرفی شد.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران اعلام کرد:
هیچ سهمیه‌ای از دام وارداتی به مازندران اختصاص نیافت/ نمی‌خواهند قیمت بازار گوشت را کنترل کنند! هیچ سهمیه‌ای از دام وارداتی به مازندران اختصاص نیافت/ نمی‌خواهند قیمت بازار گوشت را کنترل کنند!

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران گفت:طی نامه‌ای به فرمانداری تقاضا کردیم که بخشی از دام زنده وارد شده به کشور به مازندران ارسال شود اما تا این لحظه،حتی یک رأس هم وارد استان نشده است.

خبر عجیب رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل:
ساخت ۲۵۰ تخت بیمارستانی در دانشگاه علوم پزشکی بابل بلاتکلیف است ! ساخت ۲۵۰ تخت بیمارستانی در دانشگاه علوم پزشکی بابل بلاتکلیف است !

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه ساخت ۴۰۰ تخت بیمارستانی در شهرستان مصوب شده بود گفت: تکلیف ساخت ۲۵۰ تخت هنوز مشخص نیست.

آخرین عناوین

http://www.khazarnama.ir/