یادداشت ها، مقالات، گفت وگوها

برگزیده ها

چشم استاندار جدید مازندران روشن!!
وقتی روابط عمومی استانداری مازندران،استاندار را نمی شناسد/آقای استاندار چشمت روشن وقتی روابط عمومی استانداری مازندران،استاندار را نمی شناسد/آقای استاندار چشمت روشن

روابط عمومی ضعیف و پرحاشیه استانداری مازندران استاندار جدید را به رسمیت نمی شناسد.

انتقاد یک عضو شورای شهر تنکابن:
تعویض امام‌جمعه تنکابن مشکل آدینه را حل نخواهد کرد/ انقلابی بودن از حرف تا عمل تعویض امام‌جمعه تنکابن مشکل آدینه را حل نخواهد کرد/ انقلابی بودن از حرف تا عمل

یک عضو شورای شهر تنکابن خطاب به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: بیایید مشکلات‌تان را با شهرداری حل کنید، مطمئن باشد با حاشیه‌سازی و تغییر امام‌جمعه مشکل آدینه حل نخواهد شد.

اخبار ویژه

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران اعلام کرد:
همسان‌سازی حقوق خواسته‌ای به حق است/ سربار دولت نیستیم همسان‌سازی حقوق خواسته‌ای به حق است/ سربار دولت نیستیم

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران با بیان اینکه همسان‌سازی حقوق خواسته‌ای به حق است، گفت: تامین اجتماعی سازمانی دولتی نیست و متعلق به اقشار کارگر است.

شهردار چالوس خبر داد:
معابرعمومی متعلق به همه مردم بوده و نصب هر گونه دکه در آن ممنوع می باشد معابرعمومی متعلق به همه مردم بوده و نصب هر گونه دکه در آن ممنوع می باشد

شهردار جدید چالوس گفت:وجود دکه در سطح معابر عمومی ممنوع بوده و حتی اگر قراردادی در این خصوص وجود داشته باشد غیرقانونی است و معابر متعلق به همه مردم شهر است.

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می شود:
برگزاری آئين تكريم و معارفه شهرداران نكا برگزاری آئين تكريم و معارفه شهرداران نكا

آئين تكريم و معارفه ، شهرداران گذشته و فعلي شهر نكا پنج‌شنبه با حضور مديران استاني و شهرستاني در سالن همايش‌هاي ارشاد نكا برگزار مي‌شود.

در اطلاعیه ای اداره‌ کل مدیریت بحران مازندران اعلام کرد:
هشدار نسبت به وزش باد شدید و رعد و برق در مازندران هشدار نسبت به وزش باد شدید و رعد و برق در مازندران

اداره‌ کل مدیریت بحران مازندران در اطلاعیه ای، نسبت به وزش باد شدید و رعد و برق در مازندران هشدار داد.

دادستان مرکز مازندران خبر داد:
مصوبات مشکل زباله آمل پیگیری می شود/ توافق اولیه با اوقاف برای احداث کارخانه‌ زباله‌سوز مصوبات مشکل زباله آمل پیگیری می شود/ توافق اولیه با اوقاف برای احداث کارخانه‌ زباله‌سوز

دادستان مرکز استان مازندران از پیگیری دستگاه قضایی استان در باره مشکل زباله و مصوبات شورای شهر آمل در این زمینه خبر داد.

معاون فني عمراني شهرداري ساري اعلام کرد:
اجراي پروژه هاي متعدد در راستاي روان سازي ترافيك شهر اجراي پروژه هاي متعدد در راستاي روان سازي ترافيك شهر

معاون فني عمراني شهرداري ساری گفت: تسهيل تردد وسايل نقليه و تامين فضاي پارك مناسب خودرو از اقدامات مديريت شهري در سالهاي اخير بوده است.

انتقاد نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس:
هیچ توجیهی برای فرار از معضل زباله در فریدونکنار پذیرفتنی نیست هیچ توجیهی برای فرار از معضل زباله در فریدونکنار پذیرفتنی نیست

نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس گفت: هیچ توجیهی برای فرار از معضل زباله در فریدونکنار پذیرفتنی نیست و مسئولان مربوطه باید با جدیت تمام درباره این مسئله اقدام کنند.

رئیس هلال احمر نوشهر خبر داد:
مسمومیت 45 نفر بر اثر گازگرفتگی در بخش کجور مسمومیت 45 نفر بر اثر گازگرفتگی در بخش کجور

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر از مسمومیت 45 نفر بر اثر گازگرفتگی در بخش کجور خبر داد و گفت: یک مصدوم به مراکز درمانی بخش مرزن‌آباد انتقال داده شد.

آخرین عناوین

http://www.khazarnama.ir/