یادداشت ها، مقالات، گفت وگوها

نامه سرگشاده مدیر مسئول هارش به استاندار مازندران:
روابط عمومی استانداری نیازمند هوای تازه است! روابط عمومی استانداری نیازمند هوای تازه است!
خبرگزاری فارس گزارش می‌دهد:
تداوم وعده‌ها به معلولان این بار در بهشهر تداوم وعده‌ها به معلولان این بار در بهشهر
تیتر امروز گزارش می دهد:
مازندران بهشت متکدیان مازندران بهشت متکدیان

برگزیده ها

آغاز تغییرات گسترده مدیریتی در سطح استان:
بزودی: تغییر چند مدیرکل در مازندران بزودی: تغییر چند مدیرکل در مازندران

براساس شنیده ها،بعد تغییر مدیرکل ثبت اسناد و املاک، چند مدیرکل دیگر نیز در استان در حال تغییر هستند و باید کم کم آماده رفتنن شوند.

درخواست نمایندگان مجلس از رئیس جمهور:
از بیان اظهارات تبلیغاتی پرهیز کنید/ خزر را فدای زادگاهتان نکنید از بیان اظهارات تبلیغاتی پرهیز کنید/ خزر را فدای زادگاهتان نکنید

در پی اظهارات رئیس جمهور در خصوص انتقال آب خزر به استان سمنان، نمایندگان استا‌های شمالی کشور این اظهارات را غیرکارشناسی و تبلیغی دانستند.

اخبار ویژه

در جلسه شورای اداری مازندران مطرح شد:
اولتیماتوم استاندار به مدیران شهرستانی/ الزام مدیران به 17 ساعت کار اولتیماتوم استاندار به مدیران شهرستانی/ الزام مدیران به 17 ساعت کار

استاندار مازندران گفت: مدیران ما باید در دستگاه‌های گوناگون استان، 17 ساعت کار کنند و اگر مدیری نمی‌تواند به این میزان کار کند، به فکر تغییر شغل باشد.

هردم ازاین باغ بری می رسد:
تخلف میلیاردی مدیرکل و معاون سابق یک نهاد فرهنگی در مازندران تخلف میلیاردی مدیرکل و معاون سابق یک نهاد فرهنگی در مازندران

براساس خبرهای رسیده از منابع آگاه ، تخلف مالی مدیرکل و معاون سابق یک نهاد فرهنگی در مازندران بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال گزارش شد.

خبر خوب رئیس اتحادیه قنادان مازندران:
شیرینی یلدا در مازندران گران نمی‌شود/ سود زیاد در فروش زیاد است شیرینی یلدا در مازندران گران نمی‌شود/ سود زیاد در فروش زیاد است

رئیس اتحادیه قنادان مازندران گفت: مبنای قیمت شیرینی براساس قیمت‌گذاری در سال 95 بوده و تا پایان امسال نیز هیچ‌گونه افزایشی در قیمت شیرینی‌ها نخواهیم داشت.

ماجرای تمام نشدنی شورای شهر قائمشهر:
ماجرای بازداشت دو عضو شورای شهر قائم‌شهر ماجرای بازداشت دو عضو شورای شهر قائم‌شهر

اخبار و تصاویری مبنی بر بازداشت دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر قائم‌شهر در حال دست به دست شدن است.

جدیدترین خبر از تغییرات مسئولین در مازندران!!
شهردار یکی از شهرهای مرکزی در راه مدیر کلی شهردار یکی از شهرهای مرکزی در راه مدیر کلی

شهردار یکی از شهرهای مازندران ،نیامده ،رفتنی شد.

در خطبه های نماز جمعه ساری مطرح شد:
انتقاد نماینده ولی فقیه از رابطه و پارتی بازی به جای ضابطه و قانون در ادارات انتقاد نماینده ولی فقیه از رابطه و پارتی بازی به جای ضابطه و قانون در ادارات

نماینده ولی فقیه در مازندران با انتقاد از عدم شایسته سالاری در ارادت و نهادها و جایگزین شدن رابطه و پارتی بازی به جای ضابطه و قانون،گفت: این بساطی که امروز در ادارات کشور می بینیم به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

رئيس انجمن معلمان غیر دولتی مازندران خبر داد:
پرداخت حقوق ۹۰ هزار تومانی به معلمان حق التدریسی در مدراس غیر دولتی! پرداخت حقوق ۹۰ هزار تومانی به معلمان حق التدریسی در مدراس غیر دولتی!

رئیس انجمن معلمان غیر دولتی مازندران از برده داری نوین در مدراس غیر دولتی مازندران پرده برداشت و گفت: در برخی از مدارس غیر دولتی به معلمان ماهیانه ۹۰ هزار تومان حقوق و یا دستمزد می‌دهند.

ساخت نیروگاه زباله سوز ساری در هاله ای از ابهام است:
روند احداث زباله منطقی و طبق برنامه نیست/مسئولان استانی اهتمامی برای اتمام نیروگاه ندارند روند احداث زباله منطقی و طبق برنامه نیست/مسئولان استانی اهتمامی برای اتمام نیروگاه ندارند

نماینده شهرداری کیاسر در کمیته ساماندهی زباله ساری گفت: پیگیری‌های احداث کارخانه زباله‌سوز در شهرستان ساری رضایت‌بخش نیست و دغدغه چندانی در این ارتباط وجود ندارد.

آخرین عناوین

http://www.khazarnama.ir/