یادداشت ها، مقالات، گفت وگوها

برگزیده ها

کدام استانداران رفتنی هستند؟
نام استاندار مازندران در لیست رفتنی ها!!؟ نام استاندار مازندران در لیست رفتنی ها!!؟

بر اساس قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها 14 استاندار باید با سمت خود خداحافظی کنند ، این در حالی است که اخبار ضد و نقیضی در این باره شنیده می‌شود.

آقای استاندار؛ شما چه می کنید ؟!
با توقف گازرسانی، « فاجعه انسانی » درانتظار 103 روستای چهار دانگه است ! با توقف گازرسانی، « فاجعه انسانی » درانتظار 103 روستای چهار دانگه است !

وضعیت گاز رسانی به روستاهای چهاردانگه این روزها در شرایط نا مطلوب بسر می برد و در صورت تداوم وضعیت فعلی، فاجعه انسانی در انتظار مردم 103 روستای چهاردانگه می باشد.

اخبار ویژه

در حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران صورت گرفت:
انتصاب مدیر جدید آموزش و پرورش بهشهر انتصاب مدیر جدید آموزش و پرورش بهشهر

طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، مدیر جدید آموزش و پرورش بهشهر منصوب شد.

معاون هواشناسی مازندران خبر داد:
پیش‌بینی آسمانی بارانی مازندران در تاسوعا و عاشورا پیش‌بینی آسمانی بارانی مازندران در تاسوعا و عاشورا

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی انتظار داریم شاهد آسمانی نیمه‌ابری تا ابری و برخی ساعات بارندگی در مازندران باشیم.

انتقاد دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران:
هشدار تشکل‌های کارگری مازندران نسبت به عواقب تغییر مدیریت شعب بانک رفاه استان هشدار تشکل‌های کارگری مازندران نسبت به عواقب تغییر مدیریت شعب بانک رفاه استان

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در انتقاد از مدیریت ارشد بانک رفاه کارگران کشور هشدار داد و گفت:مسئولیت هرگونه تنش احتمالی کارگری در مازندران متوجه مدیران ارشد بانک رفاه است.

فرماندار شهرستان عباس آباد اعلام کرد:
عامل استعفا من کشف خانه فساد در عباس آباد نبوده عامل استعفا من کشف خانه فساد در عباس آباد نبوده

فرماندار عباس آباد گفت: درباره ایجاد خانه فساد در عباس آباد از من سوال نکنید به من ارتباطی ندارد، من حدود یک ماه گذشته استعفا داده بودم،ایجاد خانه فساد در این شهرستان عامل استعفا من نبود.

همسایه‌آزاری در جنوبی‌ترین نقطه مازندران:
ابراز نگرانی یک نماینده سمنانی از دفن غیربهداشتی زباله‌های ساری ابراز نگرانی یک نماینده سمنانی از دفن غیربهداشتی زباله‌های ساری

همسایه آزاری مسئولان در جنوبی‌ترین نقطه مازندران زمینه ابراز نگرانی نماینده مردم سمنان در مجلس از وضعیت دفن نامناسب زباله را فراهم کرده و خواستار تغییر محل دفن زباله شده است.

تکذیب شد:
شایعه سوء قصد به امام جمعه بابل صحت ندارد شایعه سوء قصد به امام جمعه بابل صحت ندارد

شایعه سوء قصد به امام جمعه بابل صحت ندارد و وی با تأیید سلامتی خویش، این شایعات را تکذیب کرد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد:
دلایل کمبود احتمالی دارو در کشور/توزیع 16 هزار واحد آنتی‌بیوتیک در یک مرغداری دلایل کمبود احتمالی دارو در کشور/توزیع 16 هزار واحد آنتی‌بیوتیک در یک مرغداری

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: مسبب برخی کمبود دارویی در کشور و استان مازندران پزشکان هستند، پزشکان بیماران را به سمت داروهای خارجی سوق می‌دهند.

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس خبر داد:
کم کاری را به وزراء انتقال می‌دهم کم کاری را به وزراء انتقال می‌دهم

نماینده مردم ساری در مجلس گفت: تقابل شرکت گاز استان و اداره کل حمل و نقل باعث تاخیر در گازرسانی به منطقه چهاردانگه شد، گزارش کم کاری این دو مدیر را به اطلاع وزرا می‌رسانم.

آخرین عناوین

http://www.khazarnama.ir/