یادداشت ها، مقالات، گفت وگوها

مرتضی ابراهیمی/کارشناس پلیس راهور ف.ا.ا.مازندران:
در صحنه تصادفات چگونه کمک کنیم؟ در صحنه تصادفات چگونه کمک کنیم؟

برگزیده ها

با حکم قضایی صورت گرفت:
برکناری شهردار سورک با حکم دستگاه قضا/سرپرست به‌زودی معرفی می‌شود برکناری شهردار سورک با حکم دستگاه قضا/سرپرست به‌زودی معرفی می‌شود

رئیس شورای شهر سورک میاندورود گفت: طبق حکم دادیار شعبه 6 دادسرای عمومی و انقلاب ساری شهردار سورک از کار معلق و برکنار شد.

شهردار ساری اعلام کرد:
مبارزه با فساد در شهرداری ساری بدون همت دستگاه قضایی ممکن نیست مبارزه با فساد در شهرداری ساری بدون همت دستگاه قضایی ممکن نیست

شهردار ساری با تاکید بر حمایت بیشتر دستگاه قضایی از فعالیت‌های عمرانی و رفاهی در شهرداری مرکز استان، گفت: بارزه با فساد در شهرداری ساری بدون همت دستگاه قضایی ممکن نیست.

اخبار ویژه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد:
تجهیزات بیمارستانی مازندران برای مقابله با کرونا در حال تکمیل است تجهیزات بیمارستانی مازندران برای مقابله با کرونا در حال تکمیل است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: نیازهای بیمارستان های استان مشخص و اولویت بندی شده و در حال تکمیل تجهیزات مقابله با کرونا هستیم.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه مازندران خبر داد:
لغو نماز جمعه 17 مردادماه در تمام شهرهای مازندران لغو نماز جمعه 17 مردادماه در تمام شهرهای مازندران

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه مازندران از لغو برگزاری اقامه نماز جمعه این هفته 17 مردادماه در تمامی شهرهای استان مازندران خبر داد.

در آستانه روز خبرنگار:
شکایت سریالی شهردار قائم شهر از خبرنگاران / صالح زاده از کدام تشویش اذهان عمومی سخن می گوید؟ شکایت سریالی شهردار قائم شهر از خبرنگاران / صالح زاده از کدام تشویش اذهان عمومی سخن می گوید؟

شکایت چندباره شهردار قائم شهر از خبرنگاران این شهر در حالی وارد مرحله جدیدی شده است که اصحاب رسانه در حال تدارک برگزاری روز خبرنگار در استان مازندران هستند.

انتصابی جدید در سازمان منابع طبیعی مازندران:
تغییر مدیرکل منابع طبیعی مازندران ـ ساری تغییر مدیرکل منابع طبیعی مازندران ـ ساری

طی حکمی ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری تغییر کرد.

نماینده سه دوره مردم آمل درمجلس شورای اسلامی اعلام کرد:
تلاش‌های کادر درمان در مقابله با کرونا قابل تقدیر است تلاش‌های کادر درمان در مقابله با کرونا قابل تقدیر است

نماینده سه دوره مردم آمل درمجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات کادر درمانی در خصوص مبارزه با بیماری کرونا قابل تقدیر و شایسته تحسین است.

کاغذ مازندران در آستانه ورود به بورس :
می‌توانیم کل کاغذ روزنامه کشور را تأمین کنیم می‌توانیم کل کاغذ روزنامه کشور را تأمین کنیم

مدیرعامل جدید کارخانه کاغذ مازندران گفت: تغییرات زیادی در کارخانه و به تبع آن در حوزه تولید کاغذ در کشور در راه است، تغییراتی که کارخانه را تکان خواهد داد.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران خبر داد:
تعطیلی طرح‌های دریا در سواحل مازندران/ استقرار ناجیان در نقاط پرخطر تعطیلی طرح‌های دریا در سواحل مازندران/ استقرار ناجیان در نقاط پرخطر

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: با اوج‌گیری ویروس کرونا ما مجبور به تعطیلی کامل طرح‌های دریای سواحل استان شدیم، اما در نقاط حادثه‌خیز سواحل، ناجیان مستقر بودند.

شهردار ساری خبر داد:
نمای شهری در ساری زیباسازی می شود نمای شهری در ساری زیباسازی می شود

شهردار ساری با بیان اینکه زیبا سازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان بویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت اجرای طرح زیبا سازی شهری تاکید کرد.

آخرین عناوین

http://www.khazarnama.ir/