آخرین عناوین

شنبه 31 ارديبهشت 1401-14:33 کد خبر:100713

سرپرست اداره ‌کل امور مالیاتی مازندران خبر داد:

حساب شهرداری ساری مسدود شد/ آزادشدن حساب با پرداخت طلب پیمانکاران و بدهی مالیاتی

سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان مازندران گفت: حساب شهرداری ساری به علت بدهی خود شهرداری ساری و همچنبن بدهی این ارگان به پیمانکاران مسدود شده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، محسن اسلامی‌ ورکی سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان مازندران با تایید خبر مسدود شدن حساب شهرداری ساری، در این باره اظهار کرد: علت اصلی مسدود شدن حساب شهرداری ساری به بدهی خود شهرداری ساری و نیز بدهی این ارگان به پیمانکاران باز می‌گردد.

وی افزود: علیرغم اعلام چندین باره اما تاکنون مراجعاتی جهت پرداخت یا تقسیط بازپرداخت بدهی نداشتند.

براساس این گزارش، سرپرست اداره کل امور مالیاتی مازندران، خاطرنشان کرد: طی چند ماه اخیر، وعده‌های چندین باره‌ای اعلام شد اما متاسفانه به این وعده‌ها عمل نکردند.

اسلامی ‌ورکی تصریح کرد: چون در این ماجرا بحث شکایت پیمانکاران مطرح است باید ضمن مراجعه به سازمان امور مالیاتی، تکلیف بدهی خود را با پیمانکاران نیز روشن کنند.

وی ادامه داد: جدای از بدهی شهرداری به سازمان امور مالیاتی اما به دلیل بدهی که به پیمانکاران دارند و این پیمانکاران به موجب قانون بودجه از طریق امور مالیاتی خواستار برداشت طلب معوقه خود از حساب شهرداری ساری را کرده‌اند؛ باید این مشکل را حل کنند.

به گزارش خزرتیترخبر، سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان مازندران، متذکر شد: مجموع بدهی شهرداری ساری شامل بدهی خود شهرداری به اضافه بدهی به پیمانکاران طلبکار است که به تفکیک مشخص است.

گفتنی است در حالی حساب شهرداری ساری مسدود شده است که تاکنون مبلغی بابت حقوق اردیبهشت ماه به حساب پرسنل شهرداری ساری واریز نشده است.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :