آخرین عناوین

چهارشنبه 4 خرداد 1401-12:4 کد خبر:100873

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد:

اعمال محدودیت‌ ترافیکی 4 روزه در محور‌های مازندران

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه تا شنبه هفتم خرداد در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۴ خرداد ماه تا شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود و بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ فردا تا ساعت ۶ روز شنبه از محور‌های کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

وی بیان کرد: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران تصریح کرد: بر اساس این گزارش تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

این مسئول ادامه داد: در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز‌های جمعه و شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روز‌های جمعه و شنبه مورخ‌های ۱۴۰۱ در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

هاشمی گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها در محور هراز کماکان ممنوع است.

وی افزود: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :