آخرین عناوین

چهارشنبه 25 خرداد 1401-18:30 کد خبر:101546

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد:

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی بهار ۱۴۰۱ در جاده‌های شمال خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان اظهار کرد: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در مسیرهای ورودی محورهای شمال هستیم به‌ طوری‌ که در محدوده هزارچم محور کندوان شاهد افزایش حجم ترافیک هستیم.

وی با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، افزود: تردد تمامی تریلی از محور هراز نیز همچنان ممنوع است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۲۷ خرداد ماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به ‌صورت یک ‌طرفه خواهد بود.

این مسئول ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن به‌ صورت یک‌ طرفه خواهد بود.

هاشمی یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌ جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج ‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود، خاطرنشان کرد: چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد ، با هماهنگی ، اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران در پایان گفت: کاربران جاده‌ای و مسافران برای کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محورها و همچنین اطلاع از انسدادها و یا محدویت‌های احتمالی موجود در سطح جاده‌های استان می‌توانند در هر ساعت شبانه ‌روز با شماره تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند و همچنین سایت WWW.141.IR و اپلیکیشن تلفن همراه ۱۴۱ نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :