آخرین عناوین

يکشنبه 29 خرداد 1401-11:22 کد خبر:101607

رئیس کل دادگستری مازندران خبر داد:

شیطان‌پرستان در تور دستگاه قضایی/ دستگیری ۱۲۰ عضو گردشگری غیرمجاز در نکا

رئیس کل دادگستری مازندران از دستگیری ۱۲۰ عضو یک تور گردشگری غیرمجاز در شهرستان نکا به دلیل اعمال مجرمانه خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری مازندران، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری با اشاره به دستگیری ۱۲۰ نفر از اعضای یک تور گردشگری غیرمجاز در شهرستان نکا، اظهار کرد: مردم استان شهید پرور، ولایی و پایبند به ارزش‌های اسلامی هستند.

وی گفت: توقع مردم استان  حفظ شعائر و ارزش‌های اسلامی و مبارزه با هرگونه هنجارشکنی و قانون ‌گریزی است براین اساس دادگستری استان در خصوص شناسایی و برخورد با ریشه‌های ترویج ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی در جامعه کمک و یاور دستگاه‌های مرتبط است.

براساس این گزارش، رئیس کل دادگستری مازندران خاطر نشان کرد: ساماندهی تورهای گردشگری در دستور کار معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان  قرار داشته و اعضای این تور در جنگل « پی‌رجه » نکا با نصب بنرهای شیطان‌پرستی و اعمال مجرمانه‌ای از قبیل شرب خمر، روابط نامشروع، رقص مختلط، کشف حجاب، دیگر موارد خلاف شرع و قانون داشتند و توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر و پرونده‌ قضائی در این ارتباط تشکیل شده است.

وی اضافه کرد: دستگاه قضا با افرادی که بدون توجه به ارزش‌های اخلاقی،فرهنگ بومی منطقه‌ای و اصول گردشگری به دنبال ابتذال در قالب اجرای این تورها باشند برخورد قانونی انجام می‌دهد.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :