آخرین عناوین

شنبه 15 مرداد 1401-16:55 کد خبر:107542

معاون فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد:

توقیف خودروی هنجارشکن در چالوس

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از توقیف خودروی حادثه ساز و هنجار شکن در شهرستان چالوس خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر، سید جعفر ساداتی اظهار کرد: در پی انتشار کلیپی از هنجار شکنی و حرکات حادثه ساز توسط یک خودروی سواری در فضای مجازی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان‌های تابعه قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان چالوس موفق به شناسایی خودروی مذکور در آن شهرستان شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، خودروی مورد نظر توسط ماموران متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

ساداتی با بیان اینکه راننده متخلف و سرنشین خودروی مذکور نیز برای اعمال قانون و سیر مراحل قضائی به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و هنجار‌های اجتماعی فرهنگ خود را به نمایش گذاشته و از هرگونه حرکاتی که منجر به از بین رفتن امنیت و آرمش مردم می‌شود، خودداری کنند.

گفتنی است طی 24 ساعت گذشته، ویدیویی از حرکت یک دستگاه خودروی ال 90 که یک بانو روی کاپوت آن نشسته بود و راننده با حرکت نمایشی در یکی از خیابان های چالوس در حال تردد بود در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود./پایگاه خبری پلیس

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :