آخرین عناوین

دوشنبه 7 آذر 1401-22:49 کد خبر:113342

تغییر به جای یک مدیر کل :

انتصاب سرپرست اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی مازندران

طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سرپرست جدید اداره کل کتابخانه های عمومی و دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی مازندران منصوب شد.


به گزارش خزرتیترخبر، مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور ضمن تقدیر از خدمات آرزو ولی پور در دوره مدیریت اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران، طی حکمی هادی امیری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی و دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان مازندران منصوب کرد.

براساس این گزارش، در متن حکم دبیرکل نهاد آمده است:

برادر گرامی جناب آقای هادی امیری

نظر به تعهد و سوابق جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان «سرپرست اداره ‌کل کتابخانه‌های عمومی و دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان مازندران» تعیین می‌شوید.

لازم است از زحمات سرکار خانم آرزو ولی‌پور در مدت تصدی مسئولیت آن اداره‌ کل تشکر نماید.

بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همه مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آنهاست، انجام این وظیفه خطیر و دلپذیر، به ‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است.

امید است در سایه توجهات ذات باری‌تعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی با مقامات استان، اعضای محترم انجمن‌ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

به گزارش خزرتیترخبر، گفتنی است هادی امیری، متولد ۱۳۶۲، دانش‌ آموخته کارشناسی‌ ارشد جغرافیا و برنامه‌ ریزی شهری است و به عنوان مدیرکل امور عمرانی نهاد مشغول به فعالیت است./بلاغ

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :