آخرین عناوین

شنبه 27 اسفند 1401-12:5 کد خبر:116954

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

کندوان امروز یک‌ طرفه می‌شود/ترافیک سنگین در مبادی ورودی مازندران

رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون جاده‌های کوهستانی استان بارانی و لغزنده است و جاده کندوان امروز یک‌ طرفه می‌شود.


به گزارش خزتیترخبر، یدالله جهان تاب اظهار کرد: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس ،هراز ،سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

براساس این گزارش، رئیس پلیس راه مازندران از رانندگان خواست با توجه به لغزنده بودن جاده‌های مواصلاتی استان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئن در این جاده‌ها تردد کنند.

وی گفت: به منظور ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از سه شنبه ۲۳ اسفندماه آغاز شده است تا پایان روز سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در جاده‌های چالوس، هراز و سوادکوه اعمال می‌شود.

جهان تاب افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ساعت ۲۴ امروز، از مرزن آباد به کرج ممنوع می‌شود و برای تخلیه بار ترافیکی، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴، از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: تردد انواع تریلر در جاده هراز و آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۵ فروردین و از ساعت ۶ روز پنجشنبه ۱۰ فروردین تا ساعت ۲ بامداد سه شنبه ۱۵ فروردین از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

جهان تاب با بیان اینکه پیش بینی می‌شود تا ساعات دیگر شاهد ترافیک سنگین درمبادی ورودی استان باشیم افزود: در جاده‌های سوادکوه وکیاسر در صورت مشاهده ترافیک سنگین محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.

مسافران و رانندگان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضع راهها، انسداد‌ها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه کنند و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

به گزارش خزرتیترخبر، مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ شبانه روز آماده پاسخگویی درباره وضع راه‌های استان است./بلاغ

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :