آخرین عناوین

پنجشنبه 18 خرداد 1402-11:35 کد خبر:119727

استعفای عجیب معاون عمرانی استانداری مازندارن!!!؟؟

استعفای برای ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامي!!!

معاون عمرانی استانداری مازندارن ، صبح امروز با تقدیم استعفای خود به وزیر کشور رسما وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامي شد.


به گزاش خزرتیترخبر، رضا علیخانی صبح امروز با تقدیم استعفای خود به وزیر کشور رسما وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامي شد.

براساس این گزارش، فعالین سیاسی و انتخاباتی مازندران خبر دادند، که رضا علیخانی معاون عمرانی استاندار مازندران از چهره های شاخص و موفق سیاسی غرب استان در نخستین روز زمان استعفای مدیران برای ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی، استعفای خود را به وزیر کشور تقدیم کرد و از ساختمان سفید خیابان انقلاب ساری راهی حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت شد.

ناگفته نماند که علیخانی در مصاحبه های قبلی اعلام کرده بود که برنامه ای برای انتخابات ندارم اما فعالین سیاسی و انتخاباتی بر این باور هستند، که وی برای اینکه توسط جریانات سیاسی در زمان تصدی پست معاونت عمرانی تخریب نشود، اینگونه مصاحبه کردند‌.

به گزارش خزرتیترخبر، یادآور می شویم که علیخانی پس از استعفا از پست معاونت عمرانی استانداری، هنوز درباره کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام نظر نکرده است و فعالین سیاسی و انتخاباتی سکوت وی را نشانه ورود به انتخابات می‌دانند. /طبرستان نیوز

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :