آخرین عناوین

پنجشنبه 18 خرداد 1402-20:17 کد خبر:119737

هشدار سردار رادان به پلیس مازندران :

با هنجار شکنان به شدت برخورد شود

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه مازندران در برابر هر گونه ناامنی باید مصون باشد، گفت: پلیس این خطه به شدت با هنجار شکنان برخورد کند.


به گزارش خزرتیترخبر، سردار احمد رضا رادان چهارشنبه شب در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی مازندران افزود: اگر چه دشمن جوانان را هدف قرار داده و مقولات فرهنگی خاکریز جنگ نرم علیه ایران شده اما همین جوانان رزمندگانی هستند که در بین امت حضوری فداکارانه دارند.

براساس این گزارش، وی با بیان این که جوانان جانشان را فدای امام خودشان می کنند، ادامه داد: وقتی فاصله چهار دهه خدمت به این امت بسیار کم تصور می شود، پس بدانید در نظام جمهوری اسلامی، خداوند فرصتی بی نظیر خدمت به مسئولان داده است که باید قدر دان آن باشیم.

فرمانده انتظامی کل کشور خانوادهای همه نیروهای مسلح را بی نظیر توصیف کرد و گفت: همسر و فرزندان رنج دوری آنان را تحمل می کنند.

وی با ذکر این نکته که طبق تقاضای استاندار، مازندران شرایط خاصی دارد و طی سال از جمعیت شناور زیادی برخوردار می شود، اظهار داشت: این خطه را باید به لحاظ امنیتی و انتظامی تقویت کنیم.

وی نقش و ماموریت استان مازندران را در جهت تقویت ارزش های اسلامی و امنیت کشور محوری دانست و گفت: مازندران را باید در حد خوبی به لحاظ امنیتی و انتظامی برسانیم و مازندران در برابر هر گونه ناامنی باید امن شود.

رادان گفت:مازندران باید به شدت در برابرقانون شکنان، مجرمان، بزهکاران و کسانی که امنیت مردم را مخاطره می اندازند محفوظ بماند.

به گزارش خزرتیترخبر، وی با اشاره به این که امنیت باید به حکم قانون با درایت و هوشمندی تامین شود، گفت: خدمات انتظامی و امنیتی در مازندران به مردمانی است که چهار دهه پس از انقلاب پشت سر ولی فقیه زمان خودشان بوده و هستند. /شمال نیوز

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :