آخرین عناوین

سه شنبه 7 فروردين 1403-13:18 کد خبر:130996

چه کسی پاسخگوست ؟

سکوت رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در برابر روند نادرست درمان بیماران تصادفی!!!

رئیس پلیس راهور مازندران گفت: ۴۰ درصد از فوتی‌های حوادث رانندگی در مراکز درمانی به دلیل عدم حضور پزشکان متخصص اتفاق می‌افتد.


به گزارش خزرتیترخبر، نصرالله بیگلری در جلسه کارگروه شورای راهبردی کاهش تصادفات در سالن شهید رجایی استانداری مازندران برای چند مین بار بحث فوت شدگان حوادث رانندگی در مراکز درمانی را تکرار کرده است.

براساس این گزارش، رئیس پلیس راهور استان مازندران در این جلسه، اظهار کرد: ۳۰ درصد از مصوبات شورای ترافیک استان مازندران در شهرستان‌ها عملیاتی نمی‌شود.

وی افزود: برخی از فرمانداران در بحث مدیریت و کنترل ترافیک مشارکت ضعیف دارند و تنها ۳۰ درصد از مصوبات شورای ترافیک در شهرستان‌ها اجرایی می‌شود.

وی تصریح کرد: ۴۰ درصد از حادثه دیدگان رانندگی در مراکز درمانی به دلیل عدم حضور پزشک متخصص در بیمارستان‌های نواحلی ساحلی به دلیل عدم حضور پزشک متخصص فوت می‌کنند.

به گزارش خزرتیترخبر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران پس از انتقادات مطرح شده از سوی پلیس مبنی بالا بودن آمار فوتی‌های بیماران تصادفی پس از انتقال به مراکز درمانی پاسخ روشنی نداد و تنها اعلام  لیستی از زیر ساخت‌های این مجموعه را در ایام نوروز پرداخت که افکار عمومی را قانع نکرد .

فرهاد غلامی در حالی لیستی از زیر ساخت های پیش بیمارستانی استان مازندران را ارائه کرد که متولیان امر در پلیس معتقدند که بسیاری  از افراد حادثه دیده در تصادف در مراکز درمانی استان مازندران فوت می‌کنند.

به گزارش خزرتیترخبر، به تبع این انتقادات ، رئیس پلیس راهور استان مازندران ، استاندار مازندران نیز اعلام کرد که دانشگاه علوم پزشکی مازندران باید بازنگری جدی نسبت به وضعیت خدمات خویش ارائه دهد./ شمال نیوز

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :