آخرین عناوین

يکشنبه 2 ارديبهشت 1403-18:16 کد خبر:131255

با تصمیم هیات دولت صورت گرفت:

یوسف نوری استاندار مازندران شد/حسینی‌پور رئیس دبیرخانه مبارزه با مفاسد اقتصادی شد

در جلسه امروز هیئت دولت، یوسف نوری از گزینه های جدی برای تصدی استانداری از دولت رای اعتماد گرفت و استاندار مازندران شد.


به گزارش خزرتیترخبر، محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور در حکمی سید محمود حسینی پور را به عنوان رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی منصوب کرد.

براساس این گزارش، متن حکم مخبر به شرح زیر است:

جناب آقای سید محمود حسینی پورنظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال و با رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون‌مداری» دولت مردمی، در انجام مسئولیت محوله موفق و مؤید باشید.

پیش از این سردار محمد رضا یزدی ریاست دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی را بر عهده داشت که به تازگی در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی عهده دار مسئولیت شده است.

گفتنی است سید محمود حسینی پور که از آبان ۱۴۰۰ تاکنون به عنوان استاندار مازندران مسئولیت داشت، دارای مدرک فوق لیسانس حقوق عمومی و تدریس در دانشگاه‌های امام باقر (ع)، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و مرکز آموزش مدیران و عضویت در شورای امنیت کشور و شورای فرهنگ عمومی کشور از جمله سوابق او است.

معاون وزیر اطلاعات و دستیار ویژه وزیر، ریاست مرکز پیگیری‌های ویژه دادستانی کل کشور، ریاست دفتر ویژه سازمان بازرسی و دبیری شورای راهبردی این سازمان، دبیری شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی کل کشور و عضو هیأت تخلفات اداری دیوان محاسبات بخشی از سوابق اجرایی و مسئولیت‌های رئیس جدید دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

به گزارش خزرتیترخبر، در جلسه امروز هیئت دولت، یوسف نوری از گزینه های جدی برای تصدی استانداری امروز از دولت رای اعتماد گرفت و استاندار مازندران شد.

 

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :

  • رضایی
    سه شنبه 4 ارديبهشت 1403-16:53


    ننگ بر این .... مازندران مدیرپرور چرا باید از نیروی بومی محروم باشه؟!!