آخرین عناوین

دوشنبه 19 آبان 1393-9:22 کد خبر:2138

بازگشت غریبانه ملی پوش مازنی :

مدیران ورزش مازندران به چه کار مشغولند؟؟

پیمان حسینی لرگانی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشور غریبانه به مازندران و زادگاهش نوشهر باز گشت و هیچکس برای قدرشناسی از زحمات و تلاشش به استقبالش نرفت.


به گزارش خزرخبرو به نقل ازشمال نیوز، تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران شامگاه یکشنبه از امارات محل برگزاری رقابت‌های جام بین قاره‌ای به ایران بازگشت و پس از آن ملی‌پوشان نیز هر یک به زادگاهشان در شهرهای مختلف کشور بازگشتند.
در این بین پیمان حسینی لرگانی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان غریبانه به مازندران و زادگاهش نوشهر بازگشت و هیچکس برای قدرشناسی از زحمات و تلاشش در رقابت‌های فوتبال ساحلی جام بین‌قاره‌ای به استقبالش نرفت.
این ملی‌پوش ارزنده و با اخلاق فوتبال ساحلی کشورمان که چهره‌ای جهانی در این عرصه محسوب می‌شود توانست در رقابت‌های جام بین قاره‌ای 2014 بازی‌های بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت به‌طوری کارشناسان فوتبال در برنامه‌های پخش زنده این رقابت‌ها همواره بازی‌های درخشان و عالی حسینی در درون دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان را ستودند و او را از ارکان مهم تیم دانستند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :

  • جامعه ورزشکاران
    دوشنبه 19 آبان 1393-21:43


    این باعث سربلندی استان ماست که یه مازندارنی به چنین رقابت هایی راه پیدا کنه و سربلندی کشور و استانشو رقم بزنه ولی برای خودمون متاسفم که هیچ مقام و مسئولی وجود نداره که کمی دلسوز باشه و این جوانان افتخار آفرین رو با یه استقبال ساده و خیلی خیلی جزئی راهی شهر و خونه اش کنه.
    کم نداریم از چنین افرادی که انگار فقط همان چند دقیقه توی میدان ورزش مهم و ارزشمند هستند و بعد هیچ کسی برای اینها ارزش و احترامی قائل نمیشه