آخرین عناوین

سه شنبه 18 مهر 1396-17:28 کد خبر:46152

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر اعلام کرد:

پلمپ نیمی از جایگاه ورزشگاه قائمشهر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر گفت: نیمی از جایگاه ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به دلیل فرسودگی پلمپ شد.


به گزارش خزرخبر و به نقل از تیتر امروز، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از ورزشگاه های چند منظوره با ظرفیت اسمی حدود 15 هزار تماشاگر در دهه 40 حدود نیم قرن پیش ساخته شد.

تاکنون تمام ظرفیت این ورزشگاه در بازی خانگی نساجی قائمشهر پر می شد و برخی مواقع تعداد زیادی از تماشاگران موفق به حضور در ورزشگاه نمی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر علت پلمپ نیمی از جایگاه ورزشگاه شهید وطنی را در آستانه دیدار نساجی این شهر با شهرداری تبریز در هفته هشتم رقابت های لیگ یک را فرسودگی و احتمال تخریب جایگاه اعلام کرد.

غلامرضا رضوانی افزود:براساس گزارش معاونت فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان به دلیل فرسودگی و احتمال ریزش جایگاه فلزی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر این بخش به روی تماشاگران بسته است.

وی ادامه داد: در نیمی دیگر از ورزشگاه که حدود 7 هزار نفر ظرفیت دارد، مشکلی برای نشستن تماشاگران ندارد.

** اعتبار20 میلیارد ریالی برای مرمت ورزشگاه

رضوانی گفت: برای مرمت جایگاه تماشاگران ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر 20 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر افزود:با وجود درخواست مکرر و پیگیری مسئولان استانی به دلیل محدودیت مالی این اعتبار اختصاص نیافت و تا پیش از مرمت باید این بخش از جایگاه تماشاگران تعطیل شود.

** پلمپ جایگاه با مصوبه شورای تامین

رئیس هیات فوتبال مازندران گفت: تاکنون هیچ تصمیمی از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران و یا هیات فوتبال استان مبنی بر پلمپ بخش فلزی جایگاه این ورشگاه اتخاذ نشده است.

غلامرضا بهروان افزود: به نظرمی رسد شورای تامین شهرستان قائمشهر تصمیم به پلمپ و حصارکشی این بخش کرده و باید مدیریت شود تا برای تعداد زیاد تماشاگران مشکلی ایجاد نشود.

نساجی قائمشهر به همراه خونه به خونه بابل 2 نماینده مازندران در رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان هستند که نساجی در 7 بازی با 13 امتیاز در رده سوم و خونه به خونه به همین تعداد بازی و 11 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

نساجی امروز با شهرداری تبریز در قائمشهر و خونه به خونه با بادران تهران در پایتخت به میدان می روند.

اگرچه دیدار خانگی خونه به خونه به صورت مستقیم از شبکه استانی طبرستان برای علاقه مندان این تیم پخش می شود، ولی این بذل توجه رسانه ملی به جز در دیدارهای شهرآورد تاکنون نصیب نساجی قائمشهر نشده است.

مسئولان باشگاه نساجی قائمشهر نیز تاکنون از پخش نشدن دیدار خانگی این تیم که طبق نظرسنجی رسانه ملی دومین تیم محبوب لیگ یک در کشور است، اظهار بی اطلاعی کردند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :