آخرین عناوین

پنجشنبه 20 مهر 1396-15:49 کد خبر:46194

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران خبر داد:

افزایش آمار خودکشی و نزارع در استان

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مازندران آمار نزاع و درگیری افزایش سه درصد داشته است، گفت:آمار خودکشی در استان افزایش یافته است.


به گزارش خزرخبر و به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران،علی عباسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مازندران آمار نزاع و درگیری افزایش سه درصد داشته است، اظهار کرد: آمار خودکشی در استان افزایش یافته است.

وی با تاکید بر تعامل دستگاه‌های اجرایی با پزشکی قانونی گفت: با اجرای طرح تحول سلامت شاهد کمبود نیروی انسانی در پزشکی قانونی هستیم که در مازندران نشستی با دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهیم کرد تا بحث جذب نیرو را در سازمان پزشکی قانونی داشته باشیم.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از سازمان پزشکی قانونی کشور خواست تا در تامین اعتبار برای ساختمان اداری پزشکی قانونی در غرب استان توجه ویژه‌ای داشته باشند، ادامه داد: با بهره‌برداری ساختمان اداری در رامسر مشکل مردم غرب استان حل خواهد شد.

عباسی افزود: ساختمان اداری پزشکی قانونی شهرستان ساری با پیشرفت 67 درصدی در حال انجام کار است.

وی خاطرشنان کرد: فضای استان به سمت راهبرد حل مسئله است و بر این اساس در طرح دریا و تصادفات جاده‌ای توفیقات خوبی داشتیم و توانستیم در تصادفات کاهش خوبی داشته باشیم.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :