آخرین عناوین

سه شنبه 25 مهر 1396-16:8 کد خبر:46291

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس بیان کرد:

مازندران به اندازه کافی تاوان مدیران ضعیف را پرداخت کرد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: مازندران به اندازه کافی تاوان مدیران ضعیف و ناآشنا را پرداخت کرده است.


به گزارش خزرخبر و به نقل از فارس،علی‌اصغر یوسف‌نژاد اظهار داشت:براساس شرایط اجتماعی و سیاسی بعد از هر انتخاباتی انتظار تغییر و تحول است به گونه‌ای پس از انتخابات نیمی از استاندار استان‌ها تغییر می‌یابد.

وی بیان کرد:در مازندران مجمع نمایندگان و گروه‌های سیاسی، انجمن‌های شناسنامه ‌دار رسمی براساس شناخت فردی و دیدگاهی که داشتند احساس تکلیف کرده تا افرادی به‌عنوان پیشنهاد معرفی شوند که البته تصمیم‌گیری با دولت و وزارت کشور است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:این پیشنهاد با دولت و وزارت کشور بوده که این پیشنهاد به‌عنوان مشورت برای انتخاب بهتر بوده و تصمیم‌گیری نهایی با دولت، وزارت کشور و هیأت وزیران است.

این مسئول ادامه داد:مجمع نمایندگان مازندران پیشنهاد دادیم ستاد انتخابات و گروه‌های سیاسی براساس ظرفیت‌ها و شعارهای داده شده معرفی کرده تا فرد مناسب، شایسته و مؤثر برای مازندران انتخاب شود.

یوسف‌نژاد با اعلام اینکه مازندران به اندازه کافی تاوان مدیران ضعیف و ناآشنا را پرداخت کرده است، افزود:براساس واقعیت‌ها و شعارهای رئیس‌جمهور مردم انتظار برنامه از رئیس‌جمهور دارند و با توجه به شرایط اقلیمی، توانمندی، ظرفیت و موقعیت‌های اقتصادی و سیاسی موجود در استان فرد شایسته‌ای باید از این ظرفیت‌ها به‌نفع رفاه توسعه استان بکارگیری کند.

وی در پایان گفت: مجمع نمایندگان مازندران نیز پیگیری‌های لازم را در این زمینه داشتند و نشست‌های با مسئولان وزارت کشور برگزار شده تا در فرآیند تصمیم‌گیری تسریع و تعجیل شود.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :