آخرین عناوین

چهارشنبه 26 مهر 1396-13:53 کد خبر:46310

شهردار منطقه يك ساري خبر داد:

همراهي شهروندان / هدايت آب هاي سطحي / بهسازي معابر

شهردار منطقه یک ضمن قدرداني از همراهي شهروندان در اجراي پروژه هاي عمراني گفت:با توجه به كاهش دما و بارش باران ، ترميم معابر و هدايت آب هاي سطحي در دستور كار قرار گرفته است.


به گزارش خزرخبر و به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يك، ذاكري شهردار اين منطقه با اشاره به اقدامات انجام شده اظهار داشت: با توجه به كاهش دما و بارش باران ، ترميم و بهسازي معابر و هدايت آب هاي سطحي در دستور كار واحدهاي اجرايي اين منطقه قرار گرفته است.

وي با اشاره پروژه هاي جمع آوري آبهاي سطحي و جاگذاري لوله هاي كاروگيت در سطح شهر افزود: به براي تسريع در احداث كانال هاي هدايت آبهاي سطحي و نيز تسهيل در عبور و مرور شهروندان عمليات لوله گذاري كاروگيت در خيابان ۱۸دي بي وقفه در حال اجراست و  بزودي به اتمام خواهد رسيد.

ذاكري تصريح كرد: اجراي اين پروژه در سه راه ملامجدالدين با لوله گذاري كاروگيت به قطر ۱۴۰۰ ميليمتر به تمام رسيده و در خيابانهاي خيام و ۱۸دي در دست اجراست و پس از اتمام در ميدان ساعت و خيابان فرهنگ نيز اجرايي خواهد شد.

اين مسئول ادامه داد:پس از اتمام اين پروژه و با اتصال اين لوله هاي كاروگيت بهم مشكل آب گرفتگي در اين مناطق مرتفع خواهد شد.

شهردار منطقه يك ساري به لايروبي آبروها و جداول و جوي هاي سطح منطقه اشاره نموده و بيان كرد:عمليات اصلاح آبروها و اجراي جدول دوبل به منظور هدايت آبهاي سطحي در ورودي كوچه گلها در بلوار داراب و كوچه مهديه۱۶ اجرايي گرديد.

وي ادامه داد:با توجه به بارش باران و آب گرفتگي احتمالي در معابر ، شهرداري منطقه يك به منظور رفاه حال  شهروندان ، اقدام به نصب موتور پمپ لجن كش و تابلوي برق با توان بالا جهت پمپاژ آب در كوچه هاي فاقد شيب مناسب نموده است.

ذاكري در بخش ديگري در ضمن قدرداني از همراهي شهروندان در اجراي پروژه هاي عمراني خاطر نشان كرد: ارتقاء كيفي و بهسازي معابر و تسهيل در عبور و مرور شهروندان در فصل بارش باران ، پاكسازي سطح منطقه ، عمليات لكه گيري معابر از ديگر اقدامات شهرداري منطقه يك ساري است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :