آخرین عناوین

چهارشنبه 26 مهر 1396-16:11 کد خبر:46311

رنگ آشفتگی بر سیمای شهر بابلسر

به دلیل توقف سواری‌های برون شهری در میدان اصلی بابلسر و عدم اقدام مناسبی از سوی مسئولان شهری، این شهر آشفتگی در تردد و گره‌های ترافیکی زیادی را به خود می‌بیند.


به گزارش خزرخبر و به نقل از مشهدسر، مدت‌هاست با مصوب شدن انتقال ایستگاه‌های سواری بین شهری از داخل به خارج از شهرها در راستای کاهش بار ترافیکی و تردد بی‌مورد سواری‌های بین شهری در بسیاری از شهرهای استان، تا حدود زیادی آرامش به چهره آشفته شهرها بازگشته است.

اما متاسفانه در شهر بابلسر، اجرای این قانون، به دلایلی نامعلوم مسکوت مانده است.

باید توجه داشت، شهر گردشگرپذیر بابلسر، به دلیل توقف سواری‌های برون شهری فریدونکنار، بهنمیر و بابل در میدان اصلی شهر، بسیاری از مواقع به ویژه در تعطیلات که بار ترافیکی شهر افزایشی قابل توجه می‌یابد، آشفتگی در تردد و گره‌های ترافیکی زیادی را به خود می‌بیند.

مشکلات ترافیکی و تجمع خودروهای سواری برون شهری در میادین اصلی شهر باید به عنوان یک مسئله مدیریت شهری مورد توجه ویژه قرار گیرد.

اما با وجود ممنوعیت توقف سواری‌های برون شهری در محدودۀ میدان شهربانی و میدان گل، مسئولان مربوطه به ویژه راهنمایی و رانندگی از کنار آن به سادگی عبور کرده و اقدام قابل قبولی انجام نمی‌دهند.

به طور مثال توقف خودرو دور میدان شهربانی ممنوع است اما سواری‌های بابل، روبروی شبکه بهداشت را به عنوان یک پاتق درآورده‌اند؛همین امر باعث آشفتگی بسیاری بر سیمای شهر بابلسر شده است.

منتظر اقدام مسئولان مربوطه در این زمینه هستیم.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :