آخرین عناوین

يکشنبه 20 اسفند 1396-8:47 کد خبر:50757

تغییرات جدید در راه است:

احتمال تغییر 2 مدیرکل در مازندران قوت گرفت

بر اساس شنیده‌ها احتمال تغییر 2 مدیرکل در مازندران قوت گرفته است و احتمال اینکه این تغییر و تحول تا قبل از پایان سال انجام شود هم وجود دارد.


به گزارش خزرخبر و به نقل از بلاغ، از زمان حضور محمد اسلامی در مازندران به عنوان استاندار، افکار عمومی خواستار تغییر جدی مدیریتی در چند حوزه شدند.

مهم‌ترین تغییر و خواسته افکار عمومی مربوط به مدیران حوزه استاندار بود که تاکنون محمد اسلامی تنها به تغییر در حوزه معاون سیاسی امنیتی و مدیرکل امور بانوان استانداری اقدام کرده و ظاهرا برنامه‌ای برای تغییر مدیران این حوزه وجود ندارد ولی با توجه به اینکه برخی از مدیران در پستی فعالیت دارند که رشته تحصیلی آنها مرتبط با محل فعالیت آنها نیست، تغییر این دست مدیران هم دور از انتظار نیست.

اما تغییر مدیریتی در خارج از حوزه استانداری بیشتر از سایر بخش‌ها جدی شده و احتمال اینکه این تغییر و تحول تا قبل از پایان سال انجام شود هم وجود دارد.

این دو مجموعه که نقش اساسی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی استان دارند، عملکرد آنها از مدت‌ها قبل مورد انتقاد قرار داشت و بعد از حضور اسلامی از گزینه‌های مهم تغییر مدیریتی در استان به شمار می‌آمدند.

همچنین با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در تهران رایزنی گروه‌های مختلف در استان برای معرفی مدیرکل میراث فرهنگی استان قوت گرفته است، شنیده شده است که افراد زیادی از استان برای فعالیت در این سمت اعلام آمادگی کردند.

انتصاب مدیران اجرایی که دغدغه رفع مشکلات استان را دارند یکی از خواسته‌های به حق مردم است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :