آخرین عناوین

سه شنبه 29 خرداد 1397-10:48 کد خبر:61381

در پی اخراج کارگران صورت گرفت:

تجمع کارگران کشت و صنعت شمال به استانداری رسید

تجمع کارگران اخراجی کشت و صنعت شمال به استانداری مازندران رسید و آنها با تجمع مقابل استانداری مازندران خواستار حل مشکلات صنفی خود با پیگیری این نهاد شدند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، کارگران اخراج شده کشت و صنعت شمال که روز گذشته مقابل کارخانه تجمع کردند امروز تجمع آنها به مقابل استانداری مازندران رسید.

از ابتدای فروردین ماه امسال این کارگران تجمع‌های مختلفی داشتند ولی تاکنون نتیجه نگرفتید، از فرمانداری و دادستانی میاندورود گرفته تا حضور نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی به میان آنها و گفت‌وگو برای حل مشکل.

امروز تعدادی از این کارگران با تجمع مقابل استانداری مازندران منتظر هستند مشکلات خود را با استاندار مازندران در میان بگذارند.

کارگران اخراجی کشت و صنعت شمال سه ماه است بیکار هستند و تاکنون نتوانستند از مزایای بیمه بیکاری نیز بهره‌مند شوند، همچنین صحبت‌هایی مبنی بر بازگشت آنان به محل کارشان شده ولی تاکنون هیچ کدام از این وعده‌ها محقق نشده است.

حتی کارگرانی که حدود 20 سال سابقه کار داشتند با وجود سال‌هایی که سختی کار را تحمل کردند تاکنون محقق نشدند حتی از مزایای بیمه بیکاری برخوردار شوند.

براساس این گزارش، خواسته کارگران اخراج شده کشت و صنعت شمال برگشت به کار و جبران مافات است، چرا که فردی که 20 سال در مجموعه‌ای کار کرده باید از مزایای سنواتی در این کارخانه بهره‌مند شود.

روز گذشته نیز کارگران اخراجی شرکت کشت و صنعت شمال ساعت 5:30 جلوی ورود کارگران به داخل کارخانه را گرفتند و کارخانه تعطیل شده بود هر چند مسئولان شهرستان از کارگران خواستند که وارد کارخانه و محیط کار شوند اما کارگران شاغل در این کارخانه حاضر نشدند و از اضافه کاری و شرایط سخت کارخانه گلایه کردند و گفتند تمایل ندارند وارد کارخانه شوند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :