آخرین عناوین

چهارشنبه 30 خرداد 1397-9:0 کد خبر:61390

رئیس پلیس فتای مازندران خبر داد:

کلاهبردار اینترنتی تهیه‌کننده ویزای ورزشی اروپا دستگیر شد

رئیس پلیس فتای مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان به فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از آنان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، حسن محمدنژاد اظهار داشت:در پی مراجعه فردی به پلیس فتا مبنی بر اعتماد وی به گرداننده یکی از کانال‌های تلگرامی مدعی آموزش و انتقال بازیکنان پایه به اروپا که منجر به کلاهبرداری 50 میلیون ریالی از وی شد، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود:کارشناسان پلیس فتا با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی متهم که با تشکیل کانالی در شبکه پیام رسان تلگرام با عنوان آموزش و تهیه ویزای ورزشی برای علاقفه مندان به مسابقات ورزشی از شاکی کلاهبرداری کرده بود شناسایی کردند.

محمدنژاد تصریح کرد:متهم که اهل و ساکن یکی از استان‌های شمال غرب کشور بوده، پس از هماهنگی‌های قضایی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا مازندران از کاربران فضای مجازی خواست به گردانندگان کانال‌ها و گروه‌هایی که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند اعتماد نکرده و مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید و هنگام خریدهای اینترنتی توجه داشته باشید که حتما جنس خریداری شده و یا کار مورد نظر شما انجام شده باشد و سپس اقدام به واریز وجه تا مورد سوء استفاده کلاهبرداران قرار نگیرید.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :