آخرین عناوین

سه شنبه 26 تير 1397-17:17 کد خبر:61954

رئیس اداره برق جنوب ساری تأیید کرد:

قطعی 2 ساعته برق در ساری به‌ دلیل سوختن تابلو برق

رئیس اداره برق جنوب شهرستان ساری با تأیید قطع 2 ساعته برق در اطراف میدان شهرداری ساری، گفت:این حادثه به‌دلیل آتش‌گرفتن تابلو برق مستقر در این میدان برق بوده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس،حمیدرضا باقری با تایید قطع دو ساعته برق در منازل، واحدهای صنفی، مؤسسات و ادارات اطراف میدان شهرداری ساری اظهار داشت:به‌ طور طبیعی استفاده از سیستم‌های سرمایشی در ماه‌های گرم سال در صورتی‌ که بیش از توان استاندارد و زیرساخت‌های منطقه باشد، ممکن است خساراتی را به‌ بار بیاورد.

وی علت قطعی برق پیش از ظهر امروز در اماکن مستقر در میدان شهرداری را سوختن تابلو برق نصب شده در این میدان به‌دلیل نوسانات برق اعلام و تصریح کرد: دقایقی است که قطعی برق با نصب تابلوی جدید حل شده است و مشکلی نداریم.

رئیس اداره برق جنوب ساری در پایان از مردم خواست که در مصرف برق صرفه‌جویی و اسپلیت‌ها و کولرها را روی دمای 24 تا 26 درجه تنظیم کنند تا بتوانیم ماه‌های گرم سال را با کمترین میزان خسارت احتمالی به شبکه‌ها و زیرساخت‌های برق پشت سر بگذاریم.

براساس این گزارش، هفته گذشته به‌ دلیل شدت گرما و نوسانات برق حاصل از استفاده غیراستاندارد از وسایل سرمایشی، مسجد جامع و حوزه علمیه امامیه ساری همراه با هفت باب واحد صنفی اطراف آن واقع در بازار نرگسیه آتش گرفت.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :