آخرین عناوین

پنجشنبه 28 تير 1397-9:9 کد خبر:61993

دادستان مرکز مازندران اعلام کرد:

دستگیری 10 نفر از اراذل و اوباش در چمستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از دستگیری 10 تن از اراذل و اوباشی که برای آزادی یک شرور از زندان جشن گرفته بودند در حوزه قضایی چمستان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، سیدیونس حسینی‌عالمی از دستگیری 10 تن از اراذل و اوباش مازندران در حوزه قضایی چمستان خبر داد.

وی افزود:حسب گزارشی از سوی نیروی انتظامی پیرامون برگزاری جشن آزادی یکی از شرورین در روستای شیرکلا شهر چمستان، دستورات قضایی از سوی دادستان این حوزه قضایی صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خاطرنشان کرد: به جهت اهمیت حساسیت این موضوع پس از اخذ دستور قضایی، عوامل انتظامی به محل مورد نظر عزیمت کردند که حدود ۵۰ نفر از اراذل و اوباش استان در این مراسم با سرکردگی "ح – ا" شرکت داشتند.

این مقام قضایی تصریح کرد: با ورود مأموران به محل مورد، سرکرده ارازل اوباش با مأموران درگیر که این امر باعث تحریک دیگر ارازل و اوباش شده و به سوی مأمورین حمله ور می‌شوند که در نهایت با تلاش مأموران نیروی انتظامی ۱۰ تن اراذل و اوباش به همراه سرکرده آنان دستگیر که با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند که تحقیقات در خصوص دستگیری دیگر شرورین ادامه دارد.

حسینی عالمی با تأکید بر مبارزه جدی با اخلاگران نظم عمومی به ویژه اراذل و اوباش در سطح استان، بیان کرد: در این زمینه هیچ مماشاتی با ارازل و اوباش نخواهیم داشت و به مردم اطمینان می‌دهیم که با اقدامات شرورانه و ضد امنیت عمومی برخورد کرده و با دستگیری افراد متخلف از طریق دستگاه قضایی آنها را به سزای اعمالشان می‌رسانیم.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، برقراری امنیت عمومی و اجتماعی و ایجاد آرامش در بین مردم یک اصل اساسی است که هرگز از این هدف ارزشی در ایجاد آسایش در جامعه، دستگاه قضایی کوتاه نمی‌آید.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :