آخرین عناوین

يکشنبه 22 مهر 1397-15:26 کد خبر:63529

فرمانده انتظامی قائم‌شهر خبر داد:

پایان سرقت نیسان‌آبی در قائم‌شهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر از انهدام یک باند سرقت خودروی نیسان با 7 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد ولی مرادی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودروی نیسان در شهرستان قائم‌شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، بررسی‌های همه جانبه و همکاری‌های مردمی سارقان را که در داخل باغی در آن شهرستان سکونت داشتند شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی دو نفر از سارقان که در حال استعمال مواد مخدر در محل مورد نظر بودند، در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

مرادی در ادامه از کشف یک دستگاه خودروی سرقتی از متهمان خبر داد و افزود: این دو سارق حرفه‌ای در بازجویی‌های به عمل آمده به سرقت خودرویی که در اختیار آنان بوده توسط یکی از همدستانشان اعتراف کردند، که با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی سرکرده این باند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

وی اظهار کرد: متهمان در ادامه بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به سرقت هفت دستگاه خودروی نیسان در این شهرستان و شهرستان‌های همجوار اعتراف کردند و در بازدیدهای به عمل آمده از محل اختفای سرکرده این باند 6 دستگاه خودروی سرقتی دیگر نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد.

مرادی در پایان از شهروندان خواستار شد، برای جلوگیری از سوء استفاده سارقان، خودروی خود را به انواع وسایل ایمنی و بازدارنده نظیر قفل پدال، قفل فرمان و دزدگیر الکترونیکی مجهز کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :