آخرین عناوین

پنجشنبه 26 مهر 1397-9:25 کد خبر:63588

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد:

تشکیل شورای سیاستگذاری فرامنطقه ای علوم پزشکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر تشکیل شورای سیاست گذاری فرامنطقه ای، بیان کرد:شورا می تواند سبب هماهنگی بیشتر بین دانشگاه های علوم پزشکی شود.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی در نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه یک سلامت کشور به اهمیت روابط عمومی ها در دنیای مدرن امروزی اشاره کرد و گفت: روابط عمومی های دانشگاه های علوم پزشکی باید برنامه ریزی های مناسب برای استفاده از ظرفیت و پتانسیل مناطق آمایشی کنند.

وی با بیان اینکه دانشگاه های علوم پزشکی ساختارهای گسترده و شرح وظایف متنوعی دارند، افزود:به دلیل گستردگی کارها و نبود یک ساختار منسجم روابط عمومی در اقصی نقاط شهرستان ها، شبکه ها و مراکز بهداشتی، کار مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی با مشکل مواجه کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر هماهنگی و تبادل اطلاعات بین روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: با هماهنگی و تعامل بیشتر بین روابط عمومی های منطقه یک سلامت کشور از بسیاری از چالش ها و مشکلات جلوگیری می شود.

وی با تاکید بر تشکیل شورای سیاست گذاری فرامنطقه ای، بیان کرد: شورای سیاست گذاری می تواند سبب هماهنگی بیشتر بین دانشگاه های علوم پزشکی شود و پتانسیل ها را گسترش دهد.

موسوی با بیان اینکه عدم مدیریت رقابت های بین دانشگاه ها آسیب زننده است، افزود: در برخی مواقع تضاد منافع بین دانشگاه ها اتفاق می افتد که حوزه روابط عمومی می تواند در مدیریت این مجموعه ها کمک کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه برای اثربخشی سازمان ها باید روابط عمومی ها تقویت شوند، گفت: مدیران رده های بالاتر بیشتر به جایگاه روابط عمومی ها اذعان دارند ولی در رده های پایین تر به اهمیت حوزه روابط عمومی و شرح وظایف آن کمتر توجه می شود که باید به آن پرداخته شود.

وی با بیان اینکه فعالیت های حوزه سلامت در جامعه کمتر دیده می شود، افزود: دانشگاه علوم پزشکی با این خدمات و تاثیر گذاری که دارد درعرصه عمومی جامعه نداریم.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :