آخرین عناوین

يکشنبه 20 آبان 1397-17:32 کد خبر:63969

داستان تکراری:

دفتر اسنپ در آمل پیش از آغاز فعالیت پلمپ شد

پلمپ زودهنگام دفاتر اسنپ قبل از راه‌اندازی داستانی تکراری است که این سامانه بارها با آن مواجه شده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، در استان مازندران، بعد از بابل، حالا نوبت به دفتر آمل رسیده که قبل از آغاز فعالیت اسنپ پلمپ شود و انواع سنگ‌اندازی‌ها در موردش صورت بگیرد.

آن‌طور که حسین هزارجریبی، یکی از مدیران ارشد منطقه‌ای اسنپ می‌گوید: حدود ۲۰ روزی می‌شود که درگیری‌های شهرداری و آژانس‌داران در آمل با بازاریابان اسنپ بالا گرفته است.

علاوه بر انواع تبلیغات منفی و زد و خورد بازاریابان، یک مورد آدم‌ربایی هم در این شهر گزارش شده است.

یکی از نیروهای نفوذی سازمان‌های مخالف اسنپ با خودرویی بدون پلاک اقدام به آدم‌ربایی یکی از بازاریابان کرده که خوشبختانه موفق نشده و شکایتی علیه‌اش تنظیم کرده‌ایم.

همه این‌ها در حالی است که عزت‌الله یوسفیان‌مُلا، نماینده آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به فرمانداری این شهر خواستار همکاری شهرداری آمل با دست‌اندرکاران سامانه اسنپ شده است.

همه اینها در حالی است که فعالیت اسنپ طبق مجوزی که از اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی دارد در سراسر کشور کاملا قانونی است و نیازی به هیچ مجوز دیگری ندارد.

همچنین نامه تاییدیه پلیس اماکن هم مبنی بر مجاز بودن فعالیت اسنپ در دفتر کار آن در شهر آمل و حومه‌‌اش نیز اخذ شده است.

حالا بازاریابان سامانه اسنپ همزمان با راه‌اندازی این سامانه در آمل به صورت نامحسوس به فعالیت خود ادامه می‌دهند و علیرغم تمامی کارشکنی‌های روزهای گذشته میزان استقبال راننده‌ها از ثبت‌نام در این سامانه کم نشده است.

سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ فعالیت قانونی خود را در آمل و شهرهای حومه محمودآباد، ایزدشهر و کیاکُلا آغاز کرده است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :