آخرین عناوین

شنبه 26 آبان 1397-22:11 کد خبر:64113

سخنگوی وزارت کشور خبر داد:

سرپرست‌های ١١ استانداری منصوب شدند

وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات استانداران 11 استان که مشمول قانون منع بکار گیری بازنشستگان ، در احکام جداگانه ای سرپرست های جدید این استانداری ها را منصوب کرد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس ۱۴ استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه ( ۲۳ آبان ) هیئت دولت، برای سه استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان و همچنین استان کرمان استانداران جدید تعیین شدند.

سیدسلمان سامانی با اشاره به اتمام مهلت تعیین‌شده در اجرای این قانون افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این ١١ استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را که مشمول این قانون می‌شدند به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند.

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه "در روزهای آتی استانداران پیشنهادی به هیأت دولت معرفی خواهند شد"، تاکید کرد: تا انتخاب استانداران جدید، تمام امورات استان‌ها توسط سرپرستان انجام خواهد شد تا خللی در پیشبرد برنامه‌ها بوجود نیاید.

سامانی همچنین با اشاره به مشمولیت معاون سیاسی وزارت کشور در قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات دکتر جبارزاده معاون سیاسی وزارت کشور در حکمی سرمست مدیرکل سیاسی این وزارتخانه را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

­اسامي سرپرستان 11 استانداري كه حكم آنها امروز از سوي وزير كشور صادر شد، بدين شرح است:

آذربايجان شرقي: جواد رحمتي

اصفهان: محمد علي شجاعي

البرز: عزيز اله شهبازي

تهران: شكر اله حسن بيكي

خراسان جنوبي: مشيرالحق عابدي

خراسان شمالي:  مجيد پور عيسي

سمنان: سعيد ناجي

قم:سيد محمد رضا هاشمي

يزد: محمد علي طالبي

خراسان رضوي: قربان ميرزائي

فارس: رحماني

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :