آخرین عناوین

دوشنبه 12 آذر 1397-17:43 کد خبر:64412

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران اعلام کرد:

قیمت طلا و ارز در بازار افزایشی شد/ تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار طلا

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران گفت: افزایش نرخ دلار از قیمت 10 هزار و 800 تومانی در بازار به قیمت 12 الی 12 هزار و 200 تومانی موجب شد تا قیمت‌ها در بازار تکان بخورد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ،محمدرضا نصیری از افزایش قیمت طلا در بازار نسبت به روز پنج‌شنبه خبر داد.

وی با بیان اینکه از دیروز قیمت‌ها در بازار روند صعودی به خود گرفته است؛ افزود:علت اصلی این رشد، افزایش نرخ دلار از قیمت 10 هزار و 800 تومانی در بازار هفته گذشته به قیمت 12 الی 12 هزار و 200 تومانی بازار امروز است که موجب شد تا قیمت‌ها در بازار تکان بخورد.

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران در خصوص اینکه آیا این روند ادامه خواهد داشت یا خیر، اظهار کرد: بازار فعلی، کشش اینکه قیمت‌ها بالا برود را ندارد؛ چراکه خیلی از عوامل، دست به دست هم داده‌اند تا قیمت‌ها در این حد باقی بماند.

نصیری خاطرنشان کرد: ابتدای امروز سامانه نیما قیمت دلار را 11 هزار و 600 تومان اعلام کرد اما نرخ دلار در بازار آزاد به 12 هزار و 200 تومان هم رسیده است.

وی در خصوص قیمت سرویس طلا برای خریداران بیان کرد: کمترین قیمت هر سرویس طلا برای خریدارانی که قصد برگزاری مراسمات جشن ازدواج را دارند، در حال حاضر10 میلیون تومان است.

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران قیمت هر گرم طلا را 350 هزار تومان اعلام کرد و افزود: قیمت سکه بهار آزادی در بازار امروز، 3 میلیون و 850 هزار تومان است.

به گفته وی، نیم سکه دو میلیون و ربع سکه یک‌میلیون و 150 هزار تومان در بازار امروز خرید و فروش شد.

رصد قیمت‌های حال حاضر بازار در مقایسه با آخرین روز هفته گذشته نشان می‌دهد که هر گرم طلا 25 هزار تومان و سکه 250 هزار تومان افزایش داشته است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :