آخرین عناوین

پنجشنبه 15 آذر 1397-15:34 کد خبر:64472

جانشین انتظامی مازندران خبر داد:

باند جعل و کلاهبرداری در مازندران متلاشی شد

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی و انهدام باند جعل و کلاهبرداری حرفه ای در این استان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسن مفخمی شهرستانی با بیان اینکه کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولا با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بیان فوق العاده طعمه های خود را انتخاب می کنند، گفت: ضعف آگاهی و اعتماد بی مورد به افراد از مهمترین عوامل سوء استفاده سودجویان و کلاهبرداران است.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه، کلاهبرداران با ترفند، دادن وعده های وسوسه انگیز سوژه های خود را انتخاب می کنند و بی توجهی در رعایت نکات امنیتی تجارت، از مهمترین عوامل افتادن در دام کلاهبرداران و سودجویان است، از کشف یک کلاهبرداری میلیاردی در استان مازندران خبر داد.

مفخمی، خاطرنشان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند ۵ نفره جعل و کلاهبرداری در استان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و کارآگاهان این پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی متهمان شدند.

وی با اشاره به اینکه متهمان با جعل مدارک هویتی افراد، اقدام به برداشت وجه از حساب بانکی آنان می کردند ، اظهار داشت: در اقدامی عملیاتی متهمان دستگیر و در بازجویی ها به ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از مردم در سطح کشور اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

مفخمی در خاتمه از مردم خواست: در انجام معاملات بانکی و خرید و فروش اقلام از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :