آخرین عناوین

پنجشنبه 15 آذر 1397-15:47 کد خبر:64473

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

بارش برف در ارتفاعات محورهای هراز و کندوان/ احتمال تأخیر در یک‌طرفه شدن محور کندوان

رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد بارش برف در ارتفاعات محورهای هراز و کندوان هستیم که توصیه پلیس به رانندگان این است که خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس،علیرضا قدمی اظهار داشت: درحال حاضر تردد تمامی خودروها در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به بارش برف در ارتفاعات محورهای هراز و کندوان، افزود: توصیه پلیس به رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند این است که خودروهای خود را به تجهیزات فصل سرما مجهز کنند.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: تصادفات منجر به فوتی که روزهای گذشته در محورهای مازندران رخ داده به ‌دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و عدم استراحت کافی بوده که لازم است رانندگان به این مسائل توجه کنند.

این مسئول با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران در حال اجرا است، تصریح کرد: براساس برنامه فردا قرار است محور کندوان یک‌طرفه شود باتوجه به اینکه چهارشنبه ورودی زیادی نداشتیم احتما تاخیر در اجرای این محدودیت وجود دارد.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز ممنوع است، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امروز و همچنین از ساعت 8 تا 24 روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه انسداد شبانه محور کندوان از شنبه شب اجرا می‌شود، گفت: باتوجه به شرایط جوی لازم است مسافران قبل از تردد از محورهای کوهستانی استان وضعیت راه را با شماره تلفن‌های 2182920 و 2182934 با پیش شماره 011 استعلام کنند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :