آخرین عناوین

دوشنبه 17 دی 1397-17:45 کد خبر:65029

فرمانده انتظامی بهشهرخبر داد:

کشف۱۴ هزار عدد داروی غیرمجاز در بهشهر

فرمانده انتظامی بهشهر، از کشف ۱۴ هزار عدد انواع قرص و داروهای غیرمجاز و قاچاق در این شهرستان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، ابراهیم شجاعی گفت:در راستای مبارزه با قاچاق کالا ،ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی، از فعالیت یک باند تهیه و توزیع داروهای قاچاق و غیرمجاز در این شهرسان مطلع شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی پس از هماهنگی های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کردند و در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه متهمان ۱۴ هزار عدد انواع قرص و داروی قاچاق و غیر مجاز و همچنین ۲۰۰ لیتر الکل سفید کشف شد.

وی، تصریح کرد: متهمان که با تشکیل یک باند سه نفره در این شهرستان فعالیت می کردند پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در خاتمه با اشاره به این که کالاها و داروهای قاچاق از استانداردهای لازم برخوردار نبوده و می توانند صدمات جبران ناپذیری به سلامت افراد جامعه وارد کنند، از شهروندان خواست:ضمن پرهیز از استفاده از این داروها در صورت مراجهه با افرادی که اقدام به تهیه وفروش کالاهای غیر مجاز می کنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :