آخرین عناوین

جمعه 17 اسفند 1397-13:26 کد خبر:66253

مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال مازندران اعلام کرد:

تکذیب درگیری در هتل محل اقامت تیم پرسپولیس

هیئت فوتبال مازندران برخورد و درگیری هنگام ورود سرخپوشان به مازندران و هتل محل اقامت این تیم پیش از بازی با نساجی را تکذیب کرد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مهر،مهدی رضی مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال مازندران ،اظهار داشت: اخباری که در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌های محلی مبنی بر بروز برخورد و درگیری در جریان ورود سرخ پوشان به مازندران انتشار یافت به شدت از سوی هیئت فوتبال مازندران تکذیب می‌شود.

مهدی رضی افزود: تیم فوتبال پرسپولیس در تمام سفرهای خود به نقاط مختلف کشورمان با استقبال گسترده هواداران روبرو می‌شود که این موضوع در مازندران نیز وجود داشت.

وی با بیان اینکه تیم‌های استقلال و پرسپولیس هربار در سفرهایی که به مازندران داشته اند با استقبال درخور توجه هواداران روبرو می‌شوند، افزود: در سفر عصر پنجشنبه نیز هواداران پرسپولیسی به پیشواز تیم محبوب خودشان آمدند.

مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال مازندران یادآور شد: بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس در هتل ' نوید ' شهر ساری اقامت دارند و هیچ ترددی در قائمشهر نداشتند که در خبرهای کذبی که در شبکه‌های مجازی منتشر شد، خبر از درگیری در قائمشهر خبر داده بودند.

رضی ادامه داد: بهروان رئیس هیأت فوتبال مازندران به همراه رئیس حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران و مسئولان امنیتی و همچنین چندین بادیگارد برای اسکورت بازیکنان، قبل از ورود تیم پرسپولیس به هتل در محل اقامت تیم حضور داشتند و برخورد گرم بازیکنان و عوامل این تیم با مسئولین استان گواه عدم مشکل در هتل محل اقامت تیم پرسپولیس بود.

رضی گفت: این شایعه در حالی دست به دست در حال انتشار است که هواداران نساجی بارها به دلیل اخلاق خوب ورزشی از سوی فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی، مورد تقدیر قرار گرفته اند.

رضی در پایان با بیان اینکه هواداران مازندرانی همواره ضمن حمایت از تیم محبوبشان، در درون و بیرون از زمین، احترام به تیم رقیب را وظیفه خود می‌داند و جزو بهترین‌ها هستند، تصریح کرد: هیأت فوتبال مازندران باری دیگر ضمن تکذیب شایعه درگیری، برای هر دو تیم در بازی امروز آرزوی موفقیت دارد و امیدوار است روز خوب و به یادماندنی برای هواداران باشد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :