آخرین عناوین

يکشنبه 17 شهريور 1398-19:3 کد خبر:69142

دومین جلسه هم نتیجه نداد:

سناریوی تکراری غیبت اعضای شورا برای انتخاب شهردار آمل

دومین جلسه شورای اسلامی شهر آمل برای انتخاب گزینه نهایی شهردار به علت به حد نصاب نرسیدن اعضا، به روز دیگری موکول شد و انتخاب شهردار بی نتیجه ماند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مهر، در دومین جلسه اعضای شورا شهر آمل برای انتخاب شهردار که پیش ازظهر یکشنبه برگزار شد، از میان ۹ عضو این شورا، فقط ۵ عضو شورا حضور داشتند و ۴ عضو دیگر این شورا غیب و جلسه برای انتخاب گزینه نهایی شهردار آمل برگزار نشد.

فرشید لیتکوهی سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل روز شنبه اعلام کرده بود: بر اساس تصمیم هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر آمل، مقرر شده بود جلسه انتخاب گزینه نهایی شهردار آمل، روز شنبه ۱۶ شهریور برگزار شد که دراین جلسه به دلیل عدم حضور ۴ عضو شورا پس از سپری شدن ۱ ساعت بعد از زمان تعیین شده این جلسه به ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه ۱۷ شهریور موکول شده بود.

شورای اسلامی شهر آمل، سومین جلسه برای انتخاب شهردار آمل را ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۰ شهریور یکشنبه اعلام کرد.

از جمال قاسمی، جهانگیر آذری، سیدمحمدرضا عقیلی‌نژاد و سید حمید هاشمی" به عنوان نامزدهای تصدی کرسی شهرداری آمل یاد می‌شود که رأی گیری برای انتخاب شهردار ازمیان این ۴ نفر انجام خواهد شد.

شورای اسلامی شهر آمل پس از استعفای امیرسلیمانی در خرداد ماه امسال رضا عزیززاده رئیس کانون نظام مهندسی این شهرستان را به عنوان شهردار انتخاب کرد و مدارک او را برای تأیید و اخذ استعلام به استانداری مازندران و متعاقب آن به وزارت کشور ارجاع داد.

با توجه به اینکه فرد منتخب دارای حداقل دوره تصدی مدیریت میانه نبود، مورد قبول واقع نشد و به همین دیل هم انتخاب شهردار جدید وارد مرحله دشواری پایان وقت سه ماهه شد.

۱۵ اردیبهشت ماه امسال بود که احمد امیرسلیمانی شهردار سابق شهر آمل پس از ۹ سال تصدی بر صندلی شهرداری این شهر از سمت خود کناره‌گیری کرد. در این بین وپس از استعفای امیرسلیمانی، " محمد مقدس " سرپرست شهرداری آمل شد که پس از اتمام سه ماه نخست دوره سرپرستی با حکم اعضای شورای اسلامی " دوست محمد کوهستانی" سپرده شده است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :