آخرین عناوین

چهارشنبه 15 آبان 1398-20:53 کد خبر:69561

در بازدید از کارخانه زباله سوز ساری مطرح شد:

اقدام جهادی و چشمگیر شهردار ساری برای تکمیل کارخانه زباله سوز

شهردار ساری گفت: تلاش می کنیم با بکارگیری تمامی عوامل و زیر ساخت به موقع در جهت ساخت و تکمیل پروژه کارخانه زباله‌سوز به مطالبات به حق شهروندان مرکز استان پاسخ بدهیم.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر و لطف الله کریمی معاون فنی و عمرانی، در بازدید از روند پیشرفت فیزیکی نیروگاه زباله سوز ساری با بیان اینکه نیروگاه زباله سوز از پروژه های مهم شهرداری ساری است، اظهار داشت: تلاش می کنیم با بکارگیری تمامی عوامل و زیر ساخت به موقع در جهت ساخت و تکمیل این پروژه به مطالبات به حق شهروندان مرکز استان پاسخ بدهیم.

عباس رجبی افزود: بهره برداری از این پروژه علاوه بر رفع مشکل مردم ،در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و محیط زیست نیز موثر است.

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهرساری نیز در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه ساخت نیروگاه زباله سوز عزم جدی را می طلبد ،گفت: با بهره برداری از این پروژه معضل زباله شهر ساری که هم اکنون سالانه با اعتبار 300 میلیارد ریالی در منطقه پشت کوه در 130 کیلومتری جنوب این شهر دپو می شود، رفع خواهد شد.

 

شمشیربند تصریح کرد: زباله چالش اصلی مرکز استان مازندران است.

انتظار می رود که مسئولان استانی نیز در تحقق این پروژه مهم همکاری افزون تری داشته باشند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :