آخرین عناوین

دوشنبه 20 آبان 1398-20:1 کد خبر:69602

فرمانده انتظامی کلاردشت خبر داد:

پلمپ ۲ واحد صنفی عرضه لوازم آرایشی و دارویی غیرمجاز در کلاردشت

فرمانده انتظامی کلاردشت از پلمپ دو واحد صنفی عرضه لوازم آرایشی و دارویی غیرمجاز و کشف چهار هزار عدد انواع دارو و لواز آرایش قاچاق خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، قاسم عزیزی از کشف ۴ هزارو ۱۵۳ عدد انواع دارو و لوازم آرایشی قاچاق در اجرای طرح بازدید از داروخانه ها و واحدهای صنفی عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی در شهرستان کلاردشت خبر داد.

وی گفت: به منظور پاسخگویی پاسخگویی به مطالبات مردمی و پیشگیری از عرضه کالای قاچاق در شهرستان کلاردشت، طرح جمع آوری انواع دارو و لوازم آرایشی قاچاق در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، افزود: در اجرای این طرح که با همکاری شبکه بهداشت شهرستان انجام شد از ۱۱ داروخانه و ۱۱ واحد صنفی عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی در این شهرستان بازدید شد .

عزیزی از کشف ۴ هزارو ۱۵۳ عدد انواع فرص و لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق و غیر مجاز در اجرای این طرح خبر داد و تصریح کرد: در این ارتباط ۲ واحد صنفی عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی به علت عدم رعایت ضوابط قانونی و صنفی پلمپ شدند .

وی ارزش کالاهای قاچاق و غیر مجاز کشف شده را در مجموع بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: کالاهای کشف شده تحویل اداره بهداشت و درمان این شهرستان شد .

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در پایان از معرفی متهمان به مراجع قضایی خبرداد و از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدارهای انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :