آخرین عناوین

سه شنبه 21 آبان 1398-20:41 کد خبر:69618

برای دومین بار برگزار شد:

معارفه فرماندار عباس آباد

مراسم معارفه فرماندار عباس آباد، پس از گذشت وقفه چندماهه برای دومین بار برگزار شد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مهر، عباس شیرینی همپا چندماه قبل به عنوان سرپرست فرمانداری عباس آباد منصوب شد و اولین مراسم معارفه وی به دلیل مخالفت برخی شخصیت ها ناتمام ماند و سرانجام وی برای دومین بار و پس از وقفه چندماهه به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی شد.

حسین حسن نژاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران شامگاه سه شنبه در مراسم معارفه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در چند ماه آینده بر ضرورت حفظ بی‌ طرفی همه دست اندرکاران انتخابات، رعایت قانون و مشارکت حداکثری مردم تاکید کرد.

وی بر حفظ اعتماد و مشارکت حداکثری مردم به عنوان یک موفقیت بزرگ برای نظام یاد کرد و اظهار داشت: باید از هر گونه جهت گیری و استفاده از امکانات دولتی برای داوطلب خاص در شهرستان ها جدا پرهیز شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در ادامه با اشاره به اعمال تحریم کشور از سوی دشمنان گفت: مسئولان با توجه به شرایط تحریم کشور باید با بکارگیری راهکارهای مناسب بتوانند در جهت تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کنند.

وی ادامه داد: ضمن اینکه مدیران باید با استفاده از منابع و ظرفیت های موجود و همچنین همراهی و تعامل دیگر دستگاه ها بتوانند به دنبال توسعه و پیشرفت کشور باشند.

حسن نژاد بر تلاش همه مسئولان برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و افزایش تولید و اشتغالزایی در شهرستانها تاکید کرد، گفت: با وجود ظرفیت بالای بخش خصوصی نباید از این ظرفیت در جهت ایجاد اشتغال در جامعه غافل بود و می توان با یک برنامه ریزی مناسب در جهت توسعه شهرستان ها گام برداشت.

عباس شیرینی همپا، فرماندار جدید عباس آباد نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت های شهرستان برای خدمت رسانی صادقانه به مردم، خواستار تعامل تمامی دستگاه ها همراه با حفظ حقوق شهروندی برای توسعه شهرستان شد.

گفتنی است؛ در این مراسم با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و مدیران شهرستانی، عباس شیرینی همپا، به عنوان فرماندار جدید عباس آباد معرفی و از تلاش های جواد اصلانی در دوره تصدی این سمت قدردانی شد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :