آخرین عناوین

دوشنبه 11 آذر 1398-17:19 کد خبر:69698

تازه ترین خبرهای انتخاباتی در مازندران:

قائم‌شهر و نوشهر پیشتاز ثبت نام نامزدهای مجلس در مازندران

با آغاز دومین روز ثبت نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حوزه‌های انتخابیه قائم‌شهر و نوشهر پیشتاز ثبت نام بودند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از تسنیم ، دومین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در حالی از ساعت 8 صبخ در 9 مرکز حوزه انتخابیه در سراسر استان آغاز شد که در روز نخست 25 نفر از 9 حوزه انتخابیه شانس خود را برای نامزدی در بهارستان یازدهم اعلام کردند.

افراد ثبت نام شده دارای سابقه نمایندگی نبوده و در بین این افراد دو چهره نظامی بازنشسته، فرهنگی بازنشسته، صنعتگر، معلم و مرد کهنسال دیده شده و همه نامزدهای ثبت نام کننده روز دوم از آقایان بودند.

مرتضی هاشم‌پور، مدیرکل اسبق سازمان صنعت ، معدن و تجارت و نامزد دوره قبل مجلس، این دوره با پیش دستی از دیگر رقبا به عنوان نامزد انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد تا عزم خود را ورود به یک رقابت جدی را نشان دهد.

علی فلاح  که سابقه فرمانداری در چند شهرستان مازندران در دولت‌های سازندگی و اصلاحات را در رزومه خود دارد و هم اکنون مدیرعامل شرکت سایپا شمال است نیز دیگر نامزد اردوگاه اصلاح طلبان است که در ساعات اولیه نام خود را به عنوان نامزددر حوزه انتخابیه قائم‌شهر ثبت کرد.

یوسف‌علی جوانی دیگر داوطلب انتخابات مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه است که ثبت نام خود را انجام داده و در فهرست قرار گرفت، وی در حال حاضر عضو مجمع نخبگان استان و استاد دانشگاه است.

در بابل، حسن نتاج ، عضو سابق شورای شهر بابل نیز با حضور در فرمانداری بابل به صورت رسمی برای حضور در انتخابات مجلس اعلام آمادگی کرد.

بهروز رنجبر تنها نامزد ثبت نامی در خوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار بود و رنجبر شهردار اسبق بابلسر بود که سال های طولانی این مسئولیت را داشته است . از حوزه انتخابیه شهرستان های نوشهر و چالوس و کلاردشت، سه چهره‌های شناخته شده  رسما نامزد این دوره از رقابت‌های انتخاباتی شدند.

ناخدا مهدی نائیج نارنج بن از مسئولان اسبق دفتر عقیدتی و سیاسی دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی (ره ) نداجا و رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در شهرستان نوشهر، سرهنگ خضرالله حیدرزاده رئیس مرکز اقتصاد مقاومتی بنیاد تعاون سپاه، سردار سید مهدی رضوی از فرماندهان دفاع مقدس و با این حساب تا کنون نظامیان بازنشسته در این حوزه انتخابیه پیشتاز ثبت نام بودند.

مهدی محمدی، دبیر ستاد انتخابات مازندران در گفت‌وگویی با بیان اینکه 25 نفر تا پایان روز نخست برای یازدهمین دوره انتخابات در استان ثبت نام کردند، افزود: از این میزان 5 نفر در حوزه ساری و میاندورود، 5نفر در حوزه قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ و جویبار، بابلسر یک نفر، دو نفر در بابل، دو نفر در آمل، 4 نفر در نوشهر، چالوس و کلاردشت و دو نفر در حوزه نور و محمودآباد  و دو نفر در حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه تمامی ثبت نام کنندگان در روز اول را مردان تشکیل داده اند از نظر وضعیت تحصیلی داوطلبان گفت: یک نفر پزشک، یک نفر دارای مدرک دکترا و بقیه دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :