آخرین عناوین

دوشنبه 11 آذر 1398-17:56 کد خبر:69701

طی احکامی از سوی استاندار مازندران صورت گرفت:

انتصاباتی نو در استانداری و فرمانداری ساری

طی احکامی جداگانه از سوی استاندار مازندران ،سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ساری منصوب شدند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران طی حکمی؛ سعدیه سهرابی؛ معاون تشکل ها و مشارکت های مردمی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این دفتر منصوب کرد.

براساس این گزارش، مراسم معارفه سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با حضور حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

سرکار خانم سعدیه سهرابی

معاون تشکل ها و مشارکت های مردمی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری

سلام علیکم؛

به موجب این حکم و با حفظ پست سازمانی، به عنوان " سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی " استانداری مازندران تعیین می شوید.

امید است؛ با اتکال به خداوند متعال و رعایت کامل و دقیق قوانین و مقررات و بهره گیری از تجارب علمی و عملی خویش در ایفای وظایف محوله و خدمت به مردم موید و منصور باشید.

گفتنی است؛ در این مراسم معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با تاکید بر تداوم ماموریت های این دفتر به ویژه توسعه کمی و کیفی سمن ها و بهره گیری از مشارکت های اجتماعی، از تلاش های عیسی طوسی در زمان مسئولیت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی با اهداء لوح سپاس، قدردانی کرد.

همچنین در حکمی دیگر از سوی احمد حسین زادگان استاندار مازندران، پرویزاردشیری به عنوان سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ساری منصوب شد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :