آخرین عناوین

شنبه 14 دی 1398-18:8 کد خبر:70981

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:

دستگیری کلاهبردار 9 میلیاردی در ساری/24 مالباخته شناسایی شدند

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 9 میلیارد ریالی در شهرستان ساری خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سیدمحمود میرفیضی گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری از آنان از سوی فردی به بهانه خرید و فروش ملک در ساری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی و تحقیقات از مالباختگان، کارآگاهان و کارشناسان اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان دریافتند، فردی کلاهبردار با سوء استفاده از موقعیت شغلی و جلب اعتماد مالباختگان با ارائه تسهیلات بانکی طی 24 فقره وام به شکات از طریق یکی از بانک‌های عامل در شهرستان‌های ساری و قائم شهر با وعده خرید زمین مبالغ وام را از آنان اخذ و اقدام به کلاهبرداری از مالباختگان کرده است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم به کلاهبرداری از شناسایی 24 مالباخته در این پرونده خبر داد و افزود: در ادامه تحقیقات زمین مورد معامله در این پرونده کلاهبرداری که در تصرف متهم و فرد دیگری است، شناسایی و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

میرفیضی با هشدار به شهروندان به آنان توصیه کرد، در انجام معاملات و خرید و فروش ملک به مراکز رسمی و مورد تایید سازمان ثبت اسناد و املاک مراجعه کنند و از پرداخت وجه بدون اخذ اسناد و مدارک تحویلی جدا خودداری کنند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :