آخرین عناوین

يکشنبه 22 دی 1398-20:44 کد خبر:71041

جدیدترین خبرهای انتخاباتی:

رونمایی از فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده در مازندران

در حالی فهرست اولیه تایید صلاحیت شدگان در هیئت نظارت بر انتخابات استان رونمایی می شود که رد صلاحیت شدگان با پیش بینی قانون حق اعتراض برای بازگشت امیدوار هستند .


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از شمال نیوز، در حالی فهرست اولیه تایید صلاحیت شدگان در هیئت نظارت بر انتخابات استان رونمایی می شود که رد صلاحیت شدگان با پیش بینی قانون حق اعتراض داشته و برای بازگشت به فهرست نهایی امیدوار هستند .

 اسامی تائیدصلاحیت شدگان حوزه انتخابیه ساری ومیاندرود

1. ابوالقاسم روحی

2.عبدالرضا بابایی

3.عالیه زمانی کیاسری

4.کوروش جعفری

5.علی باکویی

6.مسعود حاجیان زیدی

7.میلاد نجفی وشوایی

8.علی حقانی نسیمی

9.جعفر رشیدیان زرینی

10.جواد اسماعیلی حاجی کلایی

11.غلامرضا رمضانی پور

12.حسن پور قاسم

13.موسی مهدوی آقمشهدی

14.آسیه شریعت نژاد

15.حسین شهریاری

16.کلثوم تقی پور طبق دهی

17.منصورعلی زارعی کیاپی

18.سید عباس عمادی جمالی

19.سعید فلاح نژاد

20.حمید لطفی

اسامی ۲۸ داوطلب تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه بابل

۱. احمد آرائیان

۲.سید علی‌اصغر آقاجان‌زاده توری

۳.عبدالعلی پوراکبر کرانی

۴- محمود پیکانی

۵.حسن تقی‌پور کران

۶. سید اسماعیل جلیلی مرزبالی

۷. محمد حسن‌پور درازکلا

۸. حسن حسن‌نتاج صلحدار

۹. حسین حسین‌زاده درون‌کلا

۱۰. محسن حلال‌خور میرکلایی

۱۱. ولی رضازاده

۱۲. مهدی سعادتی بیشه‌سری

۱۳. شهریار شیرخانی

۱۴. محمدصالح گروی

۱۵. عزیزاله صانعی‌فر

۱۶. حسین صبا

۱۷. محمد طالبی چاری

۱۸. معصومه‌بیگم طاهری

۱۹. مهدی علیزاده

۲۰. حسن عموزاده سماکوش

۲۱. سید یاسر قربان‌پور گنجی

۲۲. چنگیر قربان‌زاده ارمکی

۲۳. مصطفی کاظم‌زاده سنگرودی

۲۴. عابدین مومنی

۲۵. علی‌اکبر ناصری

۲۶. رضوان نجاریان درزی

۲۷. محمدرضا نقی‌پور

۲۸. علی نیازی اوریمی

اسامی 16 داوطلب تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار و سیمرغ

۱.رمضانعلی ملک

۲.روح الله درآینده

۳.مصطفی پورحاجی رکنی

۴.کیوان مرادیان

۵.سیدهادی حسینی فرزند سیدقاسم(سابقه نمایندگی یا کاندید ندارد)

۶.سید یارعلی ادیانی(سابقه نمایندگی یا کاندید ندارد)

۷.موسی ملکی

۸.عبدالله رضیان

۹.سیدعلی ساداتی

۱۰.کاظم طالبی جوجاده

۱۱.علی عنایتی

۱۲.محمدسعید مظفری

۱۳.میرنبی موسوی طارسی

۱۴.محمد فروزان

۱۵.کیوان رمضانی

۱۶.محمد قربانی

به گزارش خزرتیترخبر، صلاحیت ها از  حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی احراز گردید.

اسامی این افراد به شرح زیر است:

۱.ولی‌الله نانوا‌کناری

۲.علی‌اصغر باقرزاده

۳.موسی فرهادی

۴.محمد نادری

۵.محمد سلیمانی ورکی

۶.محمدرضا فروغی

۷.عباس احمدنتاج کاسگری

۸.ابوالقاسم گرجی‌مهلبانی

۹.سیده فاطمه متولی

تایید شدگان حوزه آمل

1- رضا حاجی پور

 2-حسین جوادی

 3-حمید بهشتی

4-حمید توکلایی

 5-علیرضا زارع

 6-رستم حسن نژاد

 7- محمد رسول خاکزاد

 8-حسن صائمی

  9-علی محمد غلامرضا زاده

10. محسن روح لله زاده

تایید شدگان حوزه بهشهر نکا وگلوگاه

1.غلامرضا شریعتی

2.عباس زارع نژاد

3.علی اصغر شفیعی

4.مسلمی

5.محمد رضا سهرابی

6.وحید ریاحی

نتایج بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه نوشهر ، چالوس و کلاردشت

1.اسحق صلاحی کجور

2.مجید آریانسب

3.سید حجت باقرالهاشمی

4.مظاهر ترخان

5.رضا جعفری‌فر

6.خضرالله حیدرزاده

7.هادی ردایی

8.سیدمهدی رضوی‌پور

9.مهدی صالحی

10.رقیه صدیقی برنجستانی

11.محمود کیادلیری

12.حسن محمدپور

13.مهدی ناییج نارنج‌بن

لیست کاندیداهای تاییدصلاحیت شده وزه انتخابیه  نور و محمودآباد

۱) ابراهیم اسماعیلی

۲) جهانگیر اسماعیلی

۳) علی اسماعیلی

۴) مهدی اسماعیلی

۵) عنایت داودی

۶) حسین شوشتری

۷) روح اله علیزاده

۸) سید رضا غلامی

۹) ولی اله فرزانه

۱۰) عبدالوحید فیاضی

۱۱) سمیه مختاری عمران

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :