آخرین عناوین

دوشنبه 30 دی 1398-21:44 کد خبر:71116

شهردار ساری در بازدید از نیروگاه زباله سوز اعلام کرد:

تأخیر در انجام پروژه نیروگاه زباله سوز به ضرر مردم است

شهردار مرکز استان با تاکید بر ضرورت تسریع عملیات اجرایی نیروگاه زباله سوز گفت: پیمانکاران اقدامات لازم برای تسریع در اتمام پروژه نیروگاه زباله سوز را مدنظر قرار دهند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری صبح روز دوشنبه عباس رجبی شهردار مرکز استان از پروژه نیروگاه زباله سوز ساری بازدید کرد.

 

براساس این گزارش، شهردار ساری در این بازدید با تاکید بر ضرورت تسریع کار توسط پیمانکاران، تأخیر در انجام این پروژه را به زیان مردم دانست و گفت: پیمانکاران اقدامات لازم برای تسریع در اتمام پروژه نیروگاه زباله سوز را مدنظر قرار دهند؛ چراکه تأخیر در بهره برداری از آن به ضرر مردم و شهروندان خواهد بود.

 

رجبی، نماینده شهرداری در اجرای پروژه نیروگاه زباله سوز را به ارائه توضیحات روزانه از روند پیشرفت این پروژه موظف کرد و بیان داشت: ضرورت دارد نماینده شهرداری به صورت روزانه گزارش روند پیشرفت پروژه را ارائه دهد تا تصمیمات لازم برای رفع موانع و مشکلات احتمالی اتخاذ گردد.

 

گفتی است، نيروگاه زباله سوز ساری به حجم 450 تن با سه خط موازي با ظرفيت هركدام روزانه 150 تن در شهرك صنعتي شماره يك در حال احداث است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :