آخرین عناوین

يکشنبه 4 اسفند 1398-20:9 کد خبر:74408

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

هشدار سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای مازندران

رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به افزایش دما بعد از بارش‌هایی که در سطح استان داشتیم احتمال ریزش بهمن و سنگ در محورهای کوهستانی به‌ویژه هراز، کندوان و کیاسر وجود دارد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس،علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌ صورت روان است.

وی افزود: باتوجه به افزایش دما بعد از بارش‌هایی که در سطح استان داشتیم احتمال ریزش بهمن و سنگ در محورهای کوهستانی به‌ویژه هراز، کندوان و کیاسر وجود دارد.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: لازم است رانندگان به توصیه‌ها و هشدارهای ماموران پلیس راه توجه کنند و از توقف در مکان‌های پرخطر و همچنین بوق زدن پرهیز کنند.

این مسئول یادآور شد: رانندگان قبل از تردد به‌ویژه از محورهای کوهستانی مازندران وضعیت راه‌ها را استعلام کنند.

قدمی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: تونل‌های سد‌، وانا‌، تکاور‌ و زیارباغ‌ در محدوده ۲۸ تا ۹۵ کیلومتری محور هراز روزهای پنجم و ششم اسفند ماه امسال به مدت دو شب مسدود خواهد شد.

وی با اعلام اینکه زمان اجرای این محدودیت از ساعت ۲۱ تا پنج بامداد روز بعد اعمال خواهد بود، خاطرنشان کرد: طی ایام اجرای این محدودیت تردد از محورهای سوادکوه و کندوان به‌عنوان محورهای جایگزین انجام خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: مرکز کنترل راه‌ها با شماره تلفن‌ ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شهروندان درباره آخرین وضعیت راه‌های استان است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :