آخرین عناوین

يکشنبه 25 اسفند 1398-14:58 کد خبر:75724

کرونا مسئولان مازندرانی را هم درگیر کرد:

تست کرونای کدام مسئول مازندران مثبت بود؟

کرونا از هر آنچه که فکر می‌کنید به همه نزدیک است، ظاهرا مسئول و غیرمسئول نکرده و تعدادی از مسئولان مازندرانی را هم درگیر کرده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، کرونا از هر آنچه که فکر می‌کنید به همه نزدیک است، ظاهرا مسئول و غیرمسئول نکرده است.

براساس این گزارش،مسئولان استانی هم از گزند کرونا در امان نبودند، از زمان مطرح شدن کرونا در مازندران خبر مثبت بودن تست کرونا مکرمی مسئول نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی مازندران منتشر شد که در نهایت منجر به شهادت این مسئول با اخلاق در دانشگاه علوم پزشکی مازندران شده است.

کرونا علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، علاالدینی معاون بهزیستی مازندران و فرماندار ساری را هم مبتلا کرده است.

علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران روزهای آخر دوران نقاهت خویش را طی می‌کند.

بر اساس اطلاعات دریافتی خبرنگار ما، تست مثبت کرونا آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه‌های مازندران مثبت بوده است.

خبرهای از تست مثبت جعفری بخشدار منطقه چهاردانگه مازندران هم به گوش رسیده است.

البته فعالیت خبری برخی از مدیران که این روزها باید در صحنه حضور داشتند و ایام عید هم جز پیک کاری آنها محسوب می‌شده است تا حدودی کمرنگ شده است.

سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم درگیر کرونا شده و پس از مشخص شدن وضعیتش گفته می‌شود که در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

شهادت رئیس اداره عمومی بهداشت شبکه رامسر هم از جمله خبرهای تلخ این روزها مربوط به درگیری کرونا است.

بر اساس برخی خبرهای منتشر شده تست کرونا عقیل برزگر رئیس شبکه بهداشت شهرستان ساری مثبت بوده است، پیش از این سیمین بابایی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم به کرونا ویروس مبتلا شده است.

تست مثبت کرونای عباس رجبی شهردار ساری هم به صورت علنی در رسانه‌ها منتشر شده است.

در آخرین اخبار دریافتی تست کرونای عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز مثبت شده و وی نیز در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

علی‌اصغر باقرزادگان منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار نیز تست کرونای وی مثبت اعلام شده  است.

صبح امروز نیز خبر شهادت جواد جلالی‌نیا کارشناس بیهوشی و مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید یحیی‌نژاد بابل در مبارزه علیه کرونا اعلام شده است.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :