آخرین عناوین

چهارشنبه 1 مرداد 1399-16:5 کد خبر:81482

در احکام جداگانه‌ای از سوی استاندار مازندران صورت گرفت:

انتصاب معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و گهرباران میاندورود

در حکمی از سوی استاندار مازندران، تکلیف صندلی خالی معاونت فرمانداری میاندورود مشخص شد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از آوای خزر ، جلسه معارفه معاونت فرمانداری و بخشدار مرکزی و گهرباران این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

براساس این گزارش،در این جلسه امام جمعه میاندورود با تبریک حلول ماه ذیحجه، ماه معرفت و عرفان، ماه پیوند آسمانی امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و روز ازدواج که در روز‌های آغازین این ماه است، گفت: کلمه معرفت و عرفان میزان سنجش هر فرد است، ما باید به تأسی از پیامبران که به آراستگی درون خود اهمیت می‌دادند، درون خود را صیقل دهیم تا به معرفت الهی برسیم.

*مسئولیت‌ها، امانت است

حجت‌الاسلام رضا محمدنسب با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئولیت یک نوع امانت است، اظهار داشت: مدیران و مسئولان در تصدی خود باید امانتداری و درستکاری را سرلوحه کارشان قرار دهند؛ و هر صبح که در محل خدمت حاضر می‌شوند، خون پاک شهدا را به خاطر آورند و بدانند که این انقلاب ثمره خون شهید است و به مثابه دریای خروشانیست که هر مدیری که امانتدار نباشد و در خدمت به خلق خیانت کند، او را کنار می‌زند.

وی با تبریک به معاون فرماندار و بخشداران جدید میاندورود، از آن‌ها خواست که در اقامه نماز جمعه که تأسی از پیامبر (ص) است، اهتمام ورزند؛ و با یادآوری پنجم مردادماه سالروز تأسیس نماز جمعه که پایگاهی مردمی است و نماد جمهوریت و مردم سالاری دینی‌ست، تأکید کرد: مسوولان باید این امر مهم را در رأس کار خود قرار دهند. در شهرستان نیز با مسئول اقامه نماز/حاج قاسم عباسی و همفکری و مشورت با ایشان به رفع مشکلات اقشار مختلف بپردازند.

* مدیران میاندورود، مشورت با امام جمعه را سرلوحه کارشان قرار دهند

فرماندار میاندورود نیز انتصابات جدید در شهرستان را تبریک گفت و برای آن‌ها موفقیت در خدمتگزاری به مردم زحمتکش شهرستان را خواستار شد.

حسین منفردی با بیان اینکه بخشداران به مثابه سربازانی در خط مقدم جبهه‌های مقابله با بحران‌ها و مشکلات هستند، گریزی به تلاش جهادی آن‌ها در مقابله با ویروس کرونا زد و گفت: در این وضعیت (مبارزه با ویروس کرونا) اگر تلاش و همدلی بخشداران، دهیاران و شورا‌های بخش نبود ما به این نتیجه مطلوب نمی‌رسیدیم.

وی با تأکید بر مشورت با امام جمعه شهرستان که با نگاه عالمانه خود، راهگشای مشکلات هستند، به بخشداران توصیه کرد تا این امر مهم را سرلوحه کارشان قرار دهند تا به پیروزی در تمام امورات در دوران تصدی خود برسند.

نماینده عالی دولت در میاندورود ضمن سپاس از نیروی انتظامی و سپاه از آن‌ها خواست تا با قراردادن اطلاعات به‌روز به مدیران ساعی، آن‌ها را در تحقق امورات مدیریتی‌شان یاری کنند.

منفردی در بخش پایانی سخنان خود با قرائت حدیثی از امام علی (ع) که فرمودند توجه به همه اقشار جامعه باید سرلوحه کار حاکمان باشد، گفت: فرمانداری و بخشداری باید جایگاه احساس امنیت برای هر انسانی باشد که نیاز به کمک دارد.

وی ادامه داد: نگاه سیاسی مدیران نباید کمترین تأثیری در خدمت رسانی به مردم داشته باشد، حتی کسانی که ارتباط خوبی با نظام جمهوری اسلامی ندارند، ولی قانون به آن‌ها اجازه می‌دهد که در کنار ما از ظرفیت‌ها استفاده کنند باید چنان مورد عنایت مدیران قرار بگیرند که به حقوق حقه خود برسند و پس از آن با تعمق در قداست این نظام به خط مشی امام راحل و مقام معظم رهبری پی ببرند.

* تقدیم احکام به بخشداران جدید و معاون فرماندار میاندورود

در ادامه، حکم حمیدرضا نوکنده به عنوان بخشدار مرکزی، محمدعلی خلیلی به سمت بخشدار گهرباران و محمد حنیف سورکی آزاد معاونت فرماندار میاندورود توسط مهدی عرب مدیر روابط عمومی فرمانداری قرائت شد.

حمیدرضا نوکنده بخشدار مرکزی میاندورود با بیان اینکه بخش مرکزی با داشتن جمعیتی بالغ بر چهل هزار نفر و وجود بیش از ۲۵ روستا، قطب صنعت و کشاورزی محسوب می‌شود، ابراز امیدواری کرد تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود در بخش‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری و با استفاده از رهنمود‌های فرماندار پرتلاش شهرستان، مشکل بیکاری جوانان این منطقه مرتفع شود.

محمدعلی خلیلی بخشدار گهرباران نیز با بیان اینکه گهرباران دارای ظرفیت‌های خوب گردشگری و کشاورزی است، گفت: امیدواریم بتوانیم در راستای سیاست‌های نظام گام‌های مثبتی برداریم، در این راه مقدس دست یاری و برادری همه مدیران را می‌طلبیم تا بتوانیم با وحدت و همدلی موجب تامین آسایش و رفاه مردم منطقه باشیم.

محمد حنیف سورکی آزاد معاون فرماندار میاندورود نیز با بیان اینکه وحدت و همدلی مردم و مسئولان رمز پیروزی و موجب مایوس شدن دشمنان اسلام و انقلاب است، گفت: تلاش می‌کند تا در رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام‌های موثری بردارد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :