آخرین عناوین

شنبه 4 مرداد 1399-11:14 کد خبر:81490

شهردار ساری خبر داد:

نمای شهری در ساری زیباسازی می شود

شهردار ساری با بیان اینکه زیبا سازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان بویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت اجرای طرح زیبا سازی شهری تاکید کرد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری،عباس رجبی در جلسه‌ای که با حضور شهرداران مناطق سه گانه شهری و معاونان و جمعی از مدیران شهری شهرداری ساری برگزار شد با تاکید بر تقویت زمینه‌های نشاط اجتماعی در بین مردم در شرایط خاص شیوع بیماری کرونا گفت: مناطق سه گانه و سازمان‌های مربوطه از هیچ اقدامی در راستای افزایش انگیزه و تقویت نشاط اجتماعی شهر و شهروندان دریغ نکنند.

وی افزود: بهبود نمای بصری شهر می‌تواند یکی از مهم‌ترین خدمات شهرداری ساری در راستای سلامت شهروندان و افزایش نشاط عمومی باشد.

شهردار ساری رنگ آمیزی جداول، نصب المان‌های شهری، تیرهای روشنایی و نورپردازی مناسب در شب را از مهم‌ترین خدمات برای بهبود نمای بصری شهری دانست و اظهار کرد: بدون تردید رنگ آمیزی موارد فوق یکی از ساده‌ترین روش‌های بهبود نمای بصری و زیبا سازی شهری است که می‌تواند تأثیر بسزایی در تقویت روحیه مردم و افزایش نشاط شهروندی داشته باشد.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام دهه مبارکه ولایت و فرارسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر از شهرداران مناطق خواست تا با توجه بیشتر به ضرورت تقویت روحیه شهروندان در روزهای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، نصب المان‌های مرتبط با این ایام و رنگ آمیزی، زیباسازی و بهبود منظر شهری را در دستور کارهای ویژه قرار دهند و گزارش اقدامات را به شهروندان ارائه کنند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :